Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kövérebb lány is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövérebb lány is lehet szexi és kívánatos?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 15:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
15:55 ez mit jelent ?? :D
2010. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyesék, amiket néha írnak a kövér lányok, hogy semmibe veszik őket és hogy lenézik őket. Én is kövér vagyok, de van egy csomó barátom, és soha sehol nem néztek ki és igen is emberszámba vettek. Miért ne lehetne önbizalma egy kövérebb nőnek ,mint egy vékonynak? Én meg nem attól híztam meg, hogy sokat eszek,kisebb koromban pajzsmirigy problémám volt, na de ez lényegtelen.

Amit tanácsolni szeretnék, aki koplalással szeretne lefogyni. Hát, úgy soha az életben nem fog sikerülni!! mert a szervezet eléggé összetett dolog, és ha nem kap semmilyen táplálékot, szépen takarékra kapcsol, és egy dekát nem fog fogyni, hanem először az izmot kezdi el felemészteni, utána jöhet a zsír. De ez elég hosszú folyamat. Sok sok zöldség, hús, nagyon kevés kenyér,krumpli,rizs meg a többi szénhidrát.

Erről ennyit :)

2010. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én voltam duci, nekem akkor sem volt gondom a pasizással...rengetegen tartottak szexinek. Azóta vékony lettem, sportolok.


24/L

2010. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
A kövérség relatív. Sok erősebb alkatú erősebb csontozatú ,izomzatú gondolja magáról hogy kövér. Ők lehetnek csinosak.
2010. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
75 kg vok jelenleg, elég sokan megkívántak már, meg akartak szexelni, meg mást is, szóval MÉG JÓ :-P
2010. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!