Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miskolcon hol van olyan hely,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon hol van olyan hely, ahol kocsival le lehet parkolni és zavartalanul lehet élvezni egy párnak egymás társaságát?

Figyelt kérdés
Valami erdős, kieső rész... ahol nem járnak sokan... :) Tudtok ilyet?
2015. máj. 8. 20:42
 1/10 2-es vagyok ***** válasza:
Esetleg a saját udvarotok? :D Miért kell erdőbe menni?
2015. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg, hogy a saját udvarunkon, házunkban nem lehetünk... :) Vmi eldugott hely kellene :)
2015. máj. 8. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Garázsban, vagy vigyétek fel az autót a lakásotokra. előtte szálljatok ki belőle, mert úgy nem olyan nehéz.
2015. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tesco parkoló.
2015. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Majális park,bodótető,kis avas,kilátó

Annó mindenhol jártunk.

Jó hancurt!

2015. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
20.50-es köszi az egyetlen normális választ! :)
2015. máj. 8. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Lillafüred, Tapolca, az Egyetemvárosnak is vannak eldugott részei.
2015. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az Egyetemvároson belül hol? és az avasi kilátónál?
2015. máj. 12. 00:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Egyetemvárosban van egy nagyon erdős rész, de nem voltam bennt, csak kívülről láttam. A végállomás után, amikor elindul a busz és kanyarodik, jobbra nagyon szép, bokros, arra gondoltam. De oda kocsi nem tud menni. Az avasival is az a helyzet, hogy le kell parkolni és van ott egy jó kis erdős rész, de oda csak gyalogosan tudtok menni. Szóval, kocsisra lehet, hogy mégsem jók. :((
2015. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majális park (néha esténként 2-3 kocsi is parkol ott ebből a célból).

Még Bánkút felé is jó,van 1-2 földút jobbra-balra :)

2015. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!