Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyhogy most ennyien keresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy most ennyien keresnek duci lányt itt, gyk-n?

Figyelt kérdés

Egyre többször látom, hogy valaki duci/molett lányokkal akar ismerkedni, vagy megkérdezi, hogy miért ők tetszenek neki.

Tényleg ilyen sokan vagytok, vagy csak egy maroknyi ember írja ezt sokszor?

Nehogy sértésnek vegye bárki, csak kíváncsiság, mivel amikor én még duci voltam, bezzeg akkor nem voltak ilyen kiírások, így felfigyeltem :'D



2015. máj. 4. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
van pár vesztes, akiknek egyáltalán nem jut nekik punci, és úgy gondolják, hogy egy duci lányt a neten könnyebb felszedni
2015. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

ugyanaz az ember keresi az igazit :P


lehet rájöttek, hogy nem a ropit akarják összetörni, hanem egy szexéhes husis csajjal szexelni minden este :P


volt egy srác hetekig 150+-os csajt keresett...de egy ideje nem keres, lehet rátalált, vagy megunta a keresgélést...

2015. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha! Erre nem is gondoltam! Bár szerintem duci lányt nehezebb felszedni, mert nincs annyira önbizalma.
2015. máj. 4. 10:34
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Mert gyáva, alamuszi szemetek, azt hiszik, őket könyebb felszedni, azt gondolják, örülnek, ha valaki szóba áll velük és egyből ugranak a duci lányok, könnyebb befűzni. Meg a közhiedelem, hogy jobb az ágyban, mert kompenzálnia kell a külsejét.

Én is voltam duci, attól még ugyanúgy voltak igényeim, nem ugrottam rögtön minden jelentkezőnek. És az ágyban is az érzelmek és a partner odaadása határozza meg, milyen vagyok.

Úgyhogy ezek a hátulról jövő kis lúzerek elhúzhatnak melegebb éghajlatra...

2015. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4. vagyok, tisztelet a kivételnek, kiadsam pl... Te ne vedd magadra, amit írtam.
2015. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
miért lenne könnyebb felszedni? elég sok telt/kövér lány el van szállva magától...és vannak olyan lányok (szerintem a legjobb fajta) akik husisak (nem kövér hanem van rajta mit fogni!) és elfogadják, szereti magukat, tudnak mosolyogni, nincsenek elszállva maguktól...van vékony és telt lány is aki önbizalom hiányos...
2015. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én tapasztalatból mondom, hogy nehéz teltebb lányt felszedni, habár én az önbizalomhiány mellett anno nagyon nyuszi is voltam, így elég volt egy rossz szó és soha többé nem beszéltem az adott sráccal.
2015. máj. 4. 10:59
 8/13 anonim ***** válasza:
hát én tök átlagos kinézetű vagyok és a suli egyik legjobb csaját hódítottam meg, csak a depresszióm miatt hülye voltam és meghátráltam...ő igazából nem volt duci, csak volt rajta mit fogni, de ami 100%-ig betalált nálam az a mosolya...nagyon kedves melegszívű lány volt, nem az a tipikus pláza p1cs4...a suli egyik legnépszerűbb lánya volt...pár hónap alatt meghódítottam...szóval nincs lehetetlen :) mondjuk ő kedves rendes lány volt és nem beképzelt p1cs4...lehet a beképzelt p1cs4kat sokáig kell fűzni, de azokat nem éri meg :D azokból 1 tucat 12...
2015. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nalam a ducisag kimerul a picit husis nagy mellu popsiju lanyba. Gyomra ne legyen logos. F25
2015. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb őket felcsípni, ha még szűz nehezebben adja oda testét. Főleg ha 20+ feletti és még nem volt barátja.
2015. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!