Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon zavarja a pasikat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavarja a pasikat, ha van par szal szor a mellemen?

Figyelt kérdés
Ferfiak velemenye is erdekel, hogy visszataszitonak talaljak vagy sem.
2008. aug. 29. 02:59
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Szia!Hat tudd meg,hogy nekem is van es mivel nem szeretem kiszedem csipesszel.Attol a par szaltol meg lehet szabadulni.
2008. aug. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Nekem is van, és amúgy se azt figyelik, de szedd ki csipesszel, egy pillanat és nem is lessz mi miatt aggódnod
2008. aug. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

A legtöbb nőnek van ilyen problémája...

szerintem mindenképp szabadulj meg tőle..

a férfiak kiváltsága a szőrős mell

2008. aug. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha megkívánnám hogy jó hegyesre szívjak egy szép mellet akkor leszarnám azt a pár szőrszálat! Max a fogaimmal tépném ki;) Különben fordítva is igaz nekem pl körben szőrös na most pl hány csajt zavarna ha kicsit meg akarná harapdálni?
2008. aug. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsó hozzászólónak :)

Ha szeret valaki nem zavarja, amúgy ha Neked nem tetszik akkor epilátor,gyanta ha több, ha kevés akkor csipesz :)

Nekem is van ilyen problémám én epilálom,az gyorsabb :)

2008. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

16éves csja vok, nekem is van, sőt sztem ne m1pár szál, de csak a bimbótól lefele, és h őszinte legyek leszarom.

Én ugy vagyok vele, mint az aférfi hozzászóló, ha vki engem ezért hagyna ott hát akkor még inkább szerencsésnek érezném magam..engem csppet sem zavar h ott van..akkor sztem a pasit se fogja..ugyse erre figyel majd..előbb nézi meg akkor az arcomat, mint azt h hol a ször meg hol nem..

2008. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez kcisit olyan, mint a hónalj, én nem annyira bírom, ha a lány szőrös, ott sem.
2008. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
szerintem szebb a szőrszál nélküli mell, de nem akadok ki azon se, ha a páromnak ott árválkodik pár szál.
2008. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én kiszedem csipesszel két perc..ha a mellbimbó körüli szálacksákra gondolsz..ha meg arra a szőrre ami az egész testedet befedi..hát elvetemült egy nő lehet aki borotválja a mellkasát:D
2008. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!