Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találkozhatnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozhatnék a barátommal a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Sajnos anyáék nem valami megértőek, a barátom ugyanis 19 éves én pedig 16 bár szerintem ez a 3 év nem sok.. Kicsit messze lakunk egymástól és azért szeretnék vele találkozni. Szerintetek mit mondjak, hova megyek? Úgysem engednének ha az igazat mondanám, de azért hazudni sem szívesen hazudok..

2015. máj. 3. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl barátnőkkel találkozol, elmész nézelődni ruhákat pár órát, ilyesmi
2015. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
mondd az igazat. menjen el hozzátok a barátod.
2015. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre, de akkor egyből utána járnának, hogy"Kivel, merre?" stb.. és tuti lebuknék..
2015. máj. 3. 15:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak 200km-re lakik tőlem és azt sem nagyon tudjuk hol találkozzunk:/ De nem is ez a nagyobbik probléma.
2015. máj. 3. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátod álljon ki a szüleid elé és kérdezze meg, hogy találkozhattok-e. Hidd el ez a legjobb módszer. Ha nem is szimpi a szüleidnek értékelni fogják, hogy ilyen bátor és őszinte volt és elengednek vele.
2015. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!