Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találkozhatnék a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találkozhatnék a barátommal?

Figyelt kérdés

Még csak 13 éves vagyok. Sohasem volt barátom. De megismertem neten egy hónapja egy 15 éves, nagyon helyes, és kedves fiút. Msn-en szoktam vele beszélgetni, és már kimondta a múltkor, hogy szeret. Tényleg nagyon édes, és nagyon kedvelem.

Egy órára lakik tőlem vonattal... Simán találkozhatnánk, ha megbeszélnénk a moziba a talit, de a szüleim nem engedne el se egyedül, se barátnőimmel a moziba. Azt mondta anyum, majd jövő nyáron mehetek el barátnőmmel. Ha azt mondom egy fiúval találkozok, a következő 10 év nyarán nem engedne el. :D De egy év akkor is rengeteg... És lehet igaza is van, hogy nem enged el. Persze a fiút nem említettem még.

Arra szeretnék választ kapni, hogy hogyan találkozhatnánk mégis, hazugságok nélkül? Vagy nyugodjak bele, hogy ez egy múló netes első szerelem? Na ne!


2009. aug. 23. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatnád megbeszélni anyuddal,és esetleg meghívni a fiút hozzátok.Ha nem megy,valahogy idővel csak megenyhül anyud és nem lesz az egy év,lehet hogy egy fél sem;)
2009. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia kedves kérdező..

Miért a csaj megy a fiúhoz???Jójó,az biztos,hogy ez a 21.század de akkor is..Ezt fordítva szokták..Mellesleg ő még idősebb is,vagyis feltételezem nem él ketrecbe,szóval még a szülei is elengedik..

Szal a lényeg,ne te menj..Ő mennyen,idősebb is,férfiból is van..

Én tuti nem engedném,hogy a csaj jöjjön..

16/F

2009. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem lesz egyszerű, de hazudni sem jó dolog! Ha másképp nem megy ismerkedjetek tovább msn-en.
2009. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

1) msn-en meg neten nem szeretünk bele senkibe, badarság.

2) a srác valószínűleg csak élvezkedni akar, kis tipi-tapi, smaci-laci, kis szex ha hagyod, ilyesmi.


Ne légy már naiv, amint nektek azt mondjuk hogy "szeretlek", már olvadtok is, akár igaz akár nem.


Mondd neki hogy jöjjön el ő, mi az hogy a csaj megy a srác után...

2009. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért bízok benne annyira, hogy nem csak tapizni akar, meg ilyenek. Elég kis ribancnak látszik ennek a megírása, tudom. :)

De én tényleg bízok benne... Bár... igen, azért ott a kockázat, hogy mi van, ha csak megjátsza magát.

És lejöhetne ő is, ez oké. De az jobb, hogy eltűnök a városba sétálgatni egy 15 éves (úgymond) ismeretlen sráccal?

2009. aug. 24. 13:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy egy szóval se mondtam hogy beleszerettem. Nagyon kedvelem. Ezt írtam, figyeltem is rá. De nehéz teremtmény vagyok, és... azt imádom benne, hogy kimondhatom amit gondolok, jól megért engem. Azt nem lehet megjátszani. Oké, 13 éves vagyok, ráérek még, túúúdom, igaz.
2009. aug. 24. 13:23
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi, még egy! A fiú azt állítja még nem volt sohasem barátnője...

Hát azért ez a "tapi-kis szex" dolog elég érdekesen jönne ki, mikor még soha életemben nem is csókolóztam, jól belevágnék a közepébe... Naív vagyok, az igaz. Én csak úgy képzeltem el ezt a dolgot, hogy találkoznék vele, beszélgetnénk, és megismernénk újra egymást, hogy életbe is ilyen jól kijövünk, vagy csak neten.

2009. aug. 24. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:

"De az jobb, hogy eltűnök a városba sétálgatni egy 15 éves (úgymond) ismeretlen sráccal?"

Igen..Pont ez a kérdés..

Elmennél vele egy tök idegen városba,ahol szinte csak őt ismered??Kettesben??


Én,ha csaj lennék feltétlen hazai pályán bonyolítanám le az első randit..

Nemhiába mondják,hogy csaj férfit nem tud megerőszakolni..

Ez fordítva sajnos nem igaz..Ha mész 2-3barátnődet vidd magaddal..Ha már te mész..Mert hazai pályán meg lehet hogy épp ő nem olyan merész,mert tudja hogy bárkit ismerhetsz..


Amien világban élünk nem árt vigyázni..Főleg az ilyen MSN-es kapcsolatokból kialakult barátsággal..Nem tudhatod a másik milyen a valóságban..Lehet hogy egy bunkó f*sz,vagy egy kedvesebb ember,akinek tök szimpi vagy..


VIGYÁZZ!VIGYÁZZ ÉS VIGYÁZZ!

2009. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Télleg igazad van. De én inkább egy Aréna plázán belüli talira gondoltam. Ott tömeg van. Meglehet enni egy sajtburgert, beszélgetni, és mozizni.

Igen, teljesen egyetértek veled!

Ha életben ismerem, vagy táborból ismerném, vagy ilyesmi, akkor is ugyan olyanok a veszély lehetőségek. De az akkor is... más!

2009. aug. 25. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!