Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a jelei ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei ha egy lány nem érzi jól magát a társaságomban?

Figyelt kérdés

16F

Eddig többször beszélgettünk facebookon az elején.

De nem mertem odamenni hozzá amikorra meg volt beszélve hogy találkozunk.

Letiltott facebookon.

Azóta már megbeszéltük a dolgot.

Tegnap is beszélgettünk,igaz nem sokat.

Nem írok rá mert nem érek vele semmit mivel még mindig le vagyok nála tiltva,és ha rá is írok meg se nézi,pedig fent van.

De sokszor néz engem,de valamikor rám se néz.

A tegnapi beszélgetésem vele fura volt...nagyon aggódok mivel nagyon vonz.

Mik a jelei ha nem érzi jól magát a társaságomban?



2015. máj. 1. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Már rég oda kellett volna menned személyesen...
2015. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet csak játszik veled. Próbáld valahogy megbeszéli vele hogy szereted. Ha nem hat próbáld meg féltékennyé tenni, hogy lássa nélküle is boldog vagy. Erre szinte mindig rákarapnak.
2015. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem tényleg mondj el neki mindent ami zavar a viselkedésében, mondd el, hogy miért nem mentél oda hozzá a legelső találkozókor. A lényeg, hogy legyél őszinte. Ha meg ezek után ugyanúgy leszar, akkor próbálj meg tovább lépni, bármennyire nehéz is. DE semmiképpen se kezdjél el trükközni, az őszinteség jobb megoldás.
2015. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!