Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek nem gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek nem gáz ha egy pasi aki oda megy hozzátok ismerkedni az össze vissza beszél mindenről?

Figyelt kérdés
Akármilyen nagy az egóm zavarba jövök, főleg h szép lányokhoz megyek oda általában(persze csak lehet h számomra azok:))és teljesen random módon hozom fel a témákat. Olyan hülyén érzem magam olyankor. :D Nektek ez nem gáz?
2010. febr. 22. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik valaki és normális módon probál ismerkednii, nem bunkón vagy sértőn, akkor felőlem az ABC-t is mondhatja. Hidd el, ha normális vagy, akkor majdnem mindegy, h mit mondasz. Csak legyél kedves. 23/N
2010. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit ezzel mutattod a csajnak h nagyon bejönn neked...amúgy nm annyira
2010. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
legyél laza, és akkor nem lehet gond:)
2010. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nem mondassz túl sok hülyeséget akkor oké, ha szimpi vagy neki akkor érti hogy mivan
2010. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :) amúgy általában összejön...szedtem már fel úgy is csajt h azt mondtam h caesar vagyok :D csak akkor is olyan hülyén érzem magam utána, de most megnyugodtam h nektek tök mind1. :D
2010. febr. 22. 15:31
 6/11 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem gaz!!szerintem nagyon cuki!!!!ha kulsoleg bejossz a csajnak,akkor eloszor mind1,h mit mondasz,es latja,h aranyos vagy,h zavarban vagy)))
2010. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem szimpatikus egy srác, akkor nem zavar ha össze-vissza beszél. Ha nem tetszik, akkor már nagyon frappánsan és meghökkentően kell kezdenie, hogy lekössön.
2010. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok egy csúnya gyerek szóval...:D akkor jó. :) köszi a válaszokat. :)
2010. febr. 22. 16:50
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem aranyos.

egyébként is szeretem zavarba hozni a fiúkat

2010. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szerinteem cuki.:)

olyan édes mikor csak össze-vissza beszél.=)

ezzel am.tudtára adod,hogy tetszik neked:D

2010. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!