Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szedjem fel a srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem fel a srácot, akit csak a vonaton szoktam látni?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat

L


2015. ápr. 29. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
a vonaton szedd fel
2015. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ess az ölébe

és mond bocsi adok rá puszit

2015. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 To7ka ***** válasza:
100%
Beszélgess vele normálisan, barátkozóan (ne nyomulósan). Szerintem még fáradtan munkába/munkából v suliba/suliból utazva is egy kedves érdeklődő kérdésre szinte bármikor normálisan válaszolnék, és váltanék az illetővel pár szót (itt arra gondolok, ha pl nem jössz be neki). Utána csak arra figyelj, hogy Ő mennyire érdeklődő, vagy inkább lezárná, unott-e. Neked se lesz kellemes, mert nem felszeded, csak nyitsz, ismerkedsz, és Ő is lehet pozitívabban reagál ha nem csak első látásra ítél meg (szerintem van az a pont egy lányban mikor a külseje felértékelődik az átbeszélgetett napok miatt:)).
2015. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te? :DDD
2015. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Várok még kommenteket.
2015. ápr. 29. 18:50
 6/8 anonim válasza:
merrefele utazol?:D
2015. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ülj le hozzá :)
2015. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Isteneem, nekem is volt egy srác a vonaton ( csak így hívtam magamban: oh, a srác a vonatról) sajnos még a nevét se sikerült kiderítenem, de 2 évig csorgattam utána a nyálam...

Remélem nektek összejött! :)

2017. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!