Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » üdv! 18/F vagyok vonaton ma...

üdv! 18/F vagyok vonaton ma ugy látszik otthagytam a bérletemet csak azt mert kezemben volt soha nem szoktam amúgy hanem pénztárcában tartom nem tom miért került kezembe és nemtalálom mostmeg. Vissza lehet kerestetni? Mert azonosító szám rajta van.

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és a Keleti pu.- szolnok vonalon járok ha ez segitség. Az azonosítóval amit rá kell ugye irni vissza tud bárki is élni vele? Mit tegyek?Meg lehet találni?
2009. szept. 14. 18:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha becsületes megtaláló volt, akkor a talált tárgyak résznél akár meg is kaphatod. Viszont ha eltette zsebre, akkor használja. Visszaélni nem tud vele, csak kell venned egy új bérletet...
2009. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj be a MÁV forgalmi irodájába,ha a jegyvzsgéló megtalálta,akkor visszakaphatod.Ha más tette el,akkor nem valószínű.
2009. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz. Nekem az furcsa hogy használja mert bármikor elkérhetik az igazolványt és ami ott szerepel ugyebár az nem az övé. Kisatírozza vagy mi?xD
2009. szept. 14. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ha valaki zsebreteszi az azért csinálná, mert jó lesz neki. Egyszerűen csak lustaság, nemtörődömség... Sajna a legtöbb embernek eszébe sem jut, hogy nem két forint volt, és valakinek hiányozhat.

Én egyszer a buszbérletemmel jártam így a legjobb az egészben az volt, hogy mellette tartom a diákigazolványom, személyim, adókártyám, om azonosítóm, lakcímkártyám, egyszóval mindent ami fontos... Volt ám izgalom hogy mit csináljak, de kb egy hét múlva egyszer csak megérkezett postán :) Kiderült, hogy a buszsofőr találta meg, és adta fel, pár nap múlva összefutottam vele, és a minimum egy nagy mosolygós köszönöm volt! :) ha a kalauz találta meg, vagy esetleg takarító, akkor biztos megvan az valahol, kérdezősködj a keletiben dolgozóktól, hogy még is hova lehet ezzel fordulni...

Ha nincs mellette semmilyen igazolványod, akkor ez nyilván elég nehéz ügy bárkinek is, de ha MÁV-nál megvan akkor elég ha bemutatod az igazolásodat hozzá (vagy nem tudom ezt az azonosítós részt nem értettem teljesen) és visszakapod.

2009. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!