Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diszkóba milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkóba milyen szöveggel szólítsak le egy lányt?

Figyelt kérdés
Vigyek neki rögtön egy kólát vagy ha csak kéri, tánc közben érdemes elkezdeni kommunikálni vele?
2010. febr. 22. 13:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem itt kéne ismeretlen emberektől tanácsot kérned ilyen ügyekben .. Szerintem ezeket a dolgokat tapasztalatból tudja meg az ember ha meg ennyire nem megy akkor kérjél a legjobb barátodtól tanácsot... 17/ voltam.. :D
2010. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg, nyugodtan kérhet jó dumákat, mert szöveget ismeretlenektől is lehet tanulni. Első voltam. :D
2010. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem pedig inkább itt okosítsa ki valaki arról, hogy ne essen bele alapvető hibákba (pl a csajt úgy próbálja lekenyerezni, hogy piát vesz neki). Kérdezni okosabb dolog, mint hülyeségeket csinálni. Második voltam.
2010. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

A másodiknak van igaza szerintem.

A csajozasitanacsok.hu oldal viszont nagyon nem javasolja a diszkóban történő ismerkedést, hiszen ott részben túl hangos a zene, másrészt több a srác, mint a lány.

2010. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
a legjobb duma az hogy: TISTISTIS
2010. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Vegyél egy terhességi tesztet. Mutasd föl neki a következő szöveggel:

"Szia, ez egy IQ-teszt. Szeretnél rajta két pontot elérni?"

2010. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

"Szia! Nagyon ügyesen táncolsz. Van kedved meginni egy Cola-t velem?"

Készülj fel rá, a lány meg fog lepődni a stílusodon-jó értelemben.

2010. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Miért nem inkább málnaszörpöt?

Amúgy ez a stílus nem sok csajnak jön be, tapasztalat.

2010. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerintem azért megkérdezheted iszik-e valamit. Attól még nem biztos, hogy ki fog használni. Tőlem is kérdezték már meg, és bár nem fogadtam el, de jól esett, hogy megkérdezték, nekem meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg mostantól kihasználnám. Az én tanácsom az, hogy akkor menj oda, amikor épp nem táncol és akkor kezdj el vele beszélgetni. Az én kedvencem a van tüzed kérdés :D Mire megmondom, hogy nincs, gyújt rá a saját öngyújtójával :D Szóval azért ilyen apróságokra figyelj :D Az olyan ismerős vagy valahonnan szöveg a nyerő szerintem, de ez csak az én véleményem :)
2010. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
ba zd nyakon a dj-t a csaj kezévelXD ilyenkor kidobnak benneteket a buliból ( elméletileg ) kint meg már tudtok beszélgetniXD
2010. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!