Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Megmagyaráznátok nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megmagyaráznátok nekem, hogy ez nálatok mit is jelent? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel többször is találkoztam szemelyésen. Egy iskolába járunk mindketten. Ő egy évvel idősebb nálam.

Egyszer elhívott moziba,de nem történt semmi puszin kívül,nem mintha akartam volna hogy több legyen..de elvégre ez egy randi volt.

Azt mondta,hogy kedvel engem, és tetszem neki,de mostanában ha én nem írok neki hogy pl. hogy telik a napja akkor szinte nem is írna nekem...

Azt mondta,hogy most sok a dolga,és hogy nem szándékosan csinálja azt hogy hogy elutasít meg hogy nem ír..de nem tudom

Lehet hogy nem kedvel,csak nem meri megmondani?

Kérlek segítsegítek!!


2015. ápr. 28. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem különösebben érdekled, de nem akar (vagy nem mer) bezárni minden ajtót az irányodba. Ennyit jelent.
2015. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fiú nem kedvel /szeret/ téged,csak nem meri megmondani.

Ha bejönnél neki akkor jobban hajtana rád.

2015. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. ápr. 28. 17:13
 4/7 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Lehet, hogy nagyonis kedvel téged, csak nem adtál az irányába elég egyértelmű jeleket, és ezért nem mer komolyabban kezdeményezni.
2015. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá - személyesen, ne fb-n! - mi a célja. Csodát fogsz látni, így vagy úgy.
2015. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mindenképpen meg fogom kérdezni tőle!

2015. ápr. 28. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy most sok a dolga.
2015. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!