Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányt keresek az egyik barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányt keresek az egyik barátomnak, valaki jelentkezne?

Figyelt kérdés

Egy lányt keresek az egyik legjobb havernak aki szőke, kék szemű, jó humorú, 21 éves lesz, körszakállas, olyan 170cm magas, nagyon nagy arc, tényleg, nála jobb fej srácot nem ismerek, szakács a szakmája, szeret szórakozni járni, jól öltözködik, nem sovány, de nincsis elhízva, kapcsolatra vágyik, törődésre, társra, szerelemre.

Németben él.

Épp ezért egy független, csinos 18-21 körüli, aranyos, nem buta, szingli nőt szeretnék neki találni, mert nem tudom nézni, hogy egyedül van.

Lehetőleg Budapest és környékéről (délről), de inkább az utóbbi :)

17/L


2015. ápr. 26. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ő tud erről? Nem biztos, hogy örülne neki, hogy te itt szervezkedsz.
2015. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem tud róla, de nem tudom ölbetett kézzel nézni, hogy egyedül öregedjen meg. Sajnos nem talál magához hozzá illő nőt.

Csak segíteni szeretnék, egy próbát megér.

2015. ápr. 26. 16:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz érte és így fényezed miért nem jössz te össze vele?
2015. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én az ő legjobb haverjával vagyok együtt már másfél éve
2015. ápr. 26. 17:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Szőke,kékszemű,vicces,jófej,jól öltözik,jól néz ki és mivel németben él így valószínűleg pénze is van.És nincs barátnője....Ennek egy oka lehet,a haverod ratyi.Nem fogsz neki csajt találni,mert a f-aszt szereti a srác.
2015. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam, hogy nem volt még barátnője;)

Azért nem jön össze neki egy kapcsolat se, mert kinn van németbe és nem tudná elviselni a távkapcsolatot.

Egy évvel ez előtt 2 és fél évig volt barátnője.

2015. ápr. 28. 10:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Németországban is vannak nők.Tehát ha akarná akkor ott is csajozhatna,és ott nem lenne gond a távolság sem.Mondom én hogy ratyi.
2015. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Rengeteg idős emberrel áldott területen lakik.

Ha van csaj (ritkaság), ronda.

Ja igen és kisgyerek is van pár, de az nem nagyon lenne legális :)

2015. ápr. 28. 11:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennek a fele se tréfa! :D szakadok...
2015. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha Németországban van és nem szeretne távkapcsolatot akkor miért budapesti és környékéről szeretnél neki nőt szerezni?:/
2015. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!