Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem tudok felszedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok felszedni soha egy csajt se? (21/Fiu) bovebben lent

Figyelt kérdés
soha nem volt egy baratnom se, pedig en allandoan probalkozok, jarok bulizni ide-oda, ismerkedek de megse jon ossze.
2010. febr. 21. 10:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ezt így önmagában nem lehet megállapítani.

Hogyan próbálsz ismerkedni? Hogyan öltözködsz? Hogy nézel ki(átlagos testalkat, sportos stb..) Mlyen típusú lányokkal próbálsz ismerkedni? Mennyire vagy józan amikor ismerkedni próbálsz?

Kicsit legyél konkrétabb és akkor tudnak tanácsot adni.

2010. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne csak a bombanőkkel ismerkedj. Hidd el egy kevésbé esztétikust valószínű könnyebb lesz felszedni, általánosságban az ő igényük is kisebb. Aztán ha nem ő hosszútávon az igazi, tapasztalatnak jó volt. Láttad volna az előző barátnőmet :D :D
2010. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagy?
2010. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
na hat megprobalom elmagyarazni azt, hogy is nezek en ki Hat nem vagyok sportos alkatu 176cm es 80kg; oltozkodesem normalis szerintem farmer + valami polo vagy pulover vagy ilyesmi; fekete haj(atalgosan kb. 2cm), barna szem,a fuleim nem allnak ki, az orrom egy kicsit nagy(majdnem 3cm, pontosan 2,7cm), hala istenek mar nem vagyok pattanasos, de viszont nehany heg megmaradt a kamaszkori pattanasokbol(kb.3-4 kisebb heg) hat nem tudom mit tudnak meg elmondani magamrol, a lejobb lenne ha egy fenykepet toltenek fel, de azt nem meremm, mert a vegen meg valamelyik ismerosom megismer es az ciki lenne! ezek utan dontsetek el ti hogy ronda vagyok e vagy semm
2010. febr. 22. 14:16
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ronda lennél. Amúgy ugyanez a problémám kb. csak én lány vagyok. Egy jó ideje már nem sikerül járnom senkivel sem. Akik nekem tetszenek, azok észre sem vesznek. Akiknek meg tetszek, azok nekem nem tetszenek.

Lehet túl válogatós vagyok? :P Hát, de nem tudok ellene tenni, ha valaki nem jön be, akkor nem jön be. Azért meg nem leszek együtt senkivel sem, hogy legyen valaki.


Járj nyitott szemmel, és ne úgy menj el bulizni, hogy nah, most akkor becsajozok! Érezd jól magad a haverokkal, de azért legyen nyitva a szemed! Aztán majd csak lesz valami.

Manapság tényleg ennyire nehéz ismerkedni?? pedig te van a világ egyedülálló pasikkal, csajokkal, akik szeretnének párt, csak épp nem találnak egymásra :S

sok sikert!

2010. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A megoldás egyszerű:

Ha buliba mész, ne úgy viszonyulj a csajokhoz hogy "fú de jó csaj, hogy kéne felszedni, biztos elutasít".

Vedd úgy hogy egy másik emberrel kommunikálsz, nem pedig egy nővel, ezután ha megismered sokkal könnyebb lesz a többi is


Ja és ha 1-2 felest bedobsz előtte, nőnek az esélyeid xDxD

2010. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
CSÚNYA VAGY! FOGADD EL!
2010. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Na de Ricsi, ilyen tanácsokat adni...
2010. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hozzd ki a legjobbat magadbol mert ezek szerint amit eddig mutattal az edes keves. es legyel magabiztos csak ne angykepu.
2010. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tudat alatt félsz a kapcsolatoktól, vagy csak még nem volt szerencséd.
2010. febr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!