Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok jo randihelyeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok jo randihelyeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most lesz egy lannyal az elso randink es az lenne a kerdesem hogy hova vihetnem el kicsit romantikazni?



2015. ápr. 16. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudok :)
2015. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet jó/rossz egy randi, az a személytől függ hogy milyen.
2015. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oke en azt tudom csak valami tippeket szeretnek hogy hova vigyem
2015. ápr. 16. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Étterembe, vagy moziba, sétálni, nézni az eget. Attól függ milyen a lány, mindenki mást szeret.
2015. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 To7ka ***** válasza:

Szia!:)

Egy hangulatos cukrászdába/teázóba, ahol nincsenek millióan és letudtok ülni normálisan beszélgetni, valami olyan programra amiben járatos vagy (pl ha a csillagászat érdekel, szerintem őrült romantikus program lehet már első randira is, ha elmentek egy csillagvizsgálóba és magyarázol neki), egy helyre amit ismersz és szeretsz sétálni vagy fagyizni, szerintem általában egy jó kezdés ha általad ismert és kedvelt helyre viszed (bizonyos keretek között). Otthonosabban mozogsz, megnyílsz előtte de nem túlságosan, és hamar kiderül, hogy működtök-e együtt.


De a szimpla cukrászda/teázó mindig működött!:) Mozit nagyon nem ajánlom, azt sose értettem...

2015. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat igazabol setalgatni szeretnenek de ahoz Margitszget vagy mi?
2015. ápr. 16. 19:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Teszkóban vasárnap
2015. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vagy bowlingozni vigyem?
2015. ápr. 16. 20:01
 9/13 anonim válasza:
a Margitsziget jó :D vagy a Kopaszi-gátra
2015. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mozi :333 utána duma a filmről :)
2015. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!