Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mindig ékszert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mindig ékszert ajándékozok az illetőnek. A második randira meg már nem jönnek el, miért?

Figyelt kérdés
Elfogadják,aztán lelépnek.
2015. márc. 30. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Randizunk? Hétvégén ráérek. :)
2015. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, lehet nem jössz be nekik, de az ékszer meg igen. Szerintem ne adj ékszert első randira.
2015. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kellemetlen lenne, ha egy fiú első randira ékszert adna. Már amiatt is rosszul szoktam magam érezni, hogy ki akarják fizetni a fogyasztásom. Nem akarom, hogy értékes ajándékokat adjon valaki és nem akarom eltartatni magam. Ha ékszert hoznál, valószínűleg második randira én sem mennék veled, annyi lenne a különbség, hogy én nem fogadnám el az ajándékot.

20/L

2015. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
1. +1 De az ezüsttől kipattogzom,arany legyen :D
2015. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így én sem mennék el a második randira. Viszont az ékszert sem fogadnám el. Hol fogod ki ezeket a gerinctelen, aljas csajokat?


1, Először is, nem hordok ékszert. Ha mégis azt kapnék, azzal bebizonyítod, hogy nem igazán figyeltél rám.

2, Úgy érezném, csak meg akarsz fektetni, ézért akarsz ilyesmivel megvenni.

3, Vagy annyira akarsz már barátnőt és azt hosszú távra, hogy szerinted bárkiből lehet a te nagy szerelmed és ezért vagy ennyire odaadó.


Mind a 3 eset bármelyikében menekülőre fognám a dolgot. (Talán az első kivétel, ha nem erőszakoskodsz, hogy fogadjam el.)


Első randira, valami apró, pici plüssöt, vagy kulcstartót adj inkább. Pici, aranyos, de nem drága csecsebecsét. Előtte biztos beszélgettetek már, azokból a beszélgetésekből meríts ötletet.

Pl, egyszer a fiú látta képen, hogy milyen kutyám van. Randira kaptam tőle egy pont ugyan olyat plüssben. Elfért a tenyeremben, hogy mindig velem lehessen. Nagyon örültem neki.

2015. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hazat kell ezeknek a mai lanyoknak elson randira
2015. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!