Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Min változtassak, hogy sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak, hogy sikeresebb legyek lányoknál? 18/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tipikus jó tanuló szorgalmas és jófiú vagyok mindenki szemében, nem igazán kicsapongó életmóddal, azonban az utóbbi 2 évben kicsit jobban kinyílt előttem a világ, azonban a lányok terén nem értem el sikereket, igaz nem is nagyon próbálkoztam. Testileg mindenképpen már vágyok kapcsolatra, de nem merek kezdeményezni egyáltalán. Sajnos azt nem játszhatom meg, hogy jóképű vagyok mert ez nem igaz, "jódumám" sincsen, mert tényleg nem merek közeledni, félek a visszautasítástól (ami eléggé jogosan érhet), buliban táncolás is kilőve, mert nem tudok táncolni :D Viszont olyan fura, hogy haverjaimnak meg tök egyszerűen sikerül (legalábbis én úgy látom, de lehet hogy belül nagy dolgokat élnek át), és ez így csak kicsit rosszabbá teszi a helyzetem.


Hogyan lehetne fejleszteni magunkat, hogy sikeresebbek legyünk lányoknál? Minden az önbizalomfejlesztéssel és a sportolással kezdődik?


18/F


2015. márc. 22. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, és legyél rosszfiú!
2015. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy jóképű nem leszel sikeres a nőknél.

Az önbizalom pedig sikerélmények hatására alakul ki, nem úgy hogy te majd "fejleszted magad".

Gondolj csak bele, ha megnéznének a lányok az utcán, mosolyognának rád, mindig dícsérnének hogy milyen helyes pasi vagy, mindig jeleznék feléd hogy felkeltetted az érdeklődésüket, nem lenne önbizalmad?

Dehogynem.

2015. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!