Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy változtassak ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak ezen? Elvárom, hogy mindig a fiú fizessen.

Figyelt kérdés

Én még tanulok, de általában olyan fiúkkal volt közelebbi kapcsolatom, akik dolgoztak, vagy legalábbis sosem hagytak fizetni, és hozzászoktam ehhez... Egyszerűen nekem az a természetes, hogy nekem semmit nem kell állnom. Tudom, hogy ez így nincs rendben, de nem jön ki a számon az a mondat, hogy "most én szeretnék fizetni" vagy "felezzük el", sőt, legtöbbször eszembe se jut, csak utólag érzem magam szarul miatta.

Hogyan szokhatnék le erről?


2013. nov. 21. 12:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy kinyitod a szájacskádat, és szólsz.
2013. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Gyorsan leszoktatnálak. Kivéve ha..
2013. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%

Az én barátom sem engedi soha, hogy én fizessek!!

Pedig nagyon határozott vagyok ...:D, de ennek ellenére sem!

Ez miatt szerintem ne legyen bűntudatod!

2013. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

Mellettem nagyon hamar leszoknál erről. Nekem az az elvem, hogy nőre max a gumit/gyógyszert költöm, azon kívül semmit. Ha nem tetszik jön egy másik.


És ez eddig mindig bejött, valamiért a lányoknak tetszik ha szarnak a fejükre (eddig több barátnőm is mondta, hogy valamiért jobban bejövök nekik, mint aki kinyalja a seggüket).

2013. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Abszolút nem gond, hogy nem te fizetsz, ha pár hét, hónap együtt járás után a testiséget nem úgy fogod fel, hogy ki akar használni egy srác.


Ez esetben bennünk fel sem merül hogy mi egy picikét is ki lennénk használva, sőt fiatal keresőnként néha nekem okozott kis lelkiismeret-furdalást az, hogy könnyebben befűzhető még egyetemista, fősulis lányokra hajtottam.

2013. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ha te hívnád el őt valahova? akkor biztos evidens lenne számodra, hogy "én hívtam, én fizetem".
2013. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Olyan jó is és rossz is olvasni.

Hozzászoktál a kényelemhez :/ de jó hogy változtatnál

2013. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hívj meg pizzázni. :)
2013. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Semmi gond ezzel, valakinek el kell vinni a prosti szerepét is egy kapcsolatban.
2013. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Nekem 2 csaj volt amelyiknek eszébe se jutott megkérdezni, hogy beszálljon-e a költségekbe. Az egyiket lefektettem a másik meg orálozott szóval amelyik elvárja, hogy költsek rá azzal én is úgy viselkedek és más elvárásokat érvényesítek :) Szóval ez csak agyban dől el, ha nem tudod magad rávenni, hogy kimondj valamit ott csúnya pszichológiai problémák vannak. 23/F
2013. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!