Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy változtassak ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak ezen? Elvárom, hogy mindig a fiú fizessen.

Figyelt kérdés

Én még tanulok, de általában olyan fiúkkal volt közelebbi kapcsolatom, akik dolgoztak, vagy legalábbis sosem hagytak fizetni, és hozzászoktam ehhez... Egyszerűen nekem az a természetes, hogy nekem semmit nem kell állnom. Tudom, hogy ez így nincs rendben, de nem jön ki a számon az a mondat, hogy "most én szeretnék fizetni" vagy "felezzük el", sőt, legtöbbször eszembe se jut, csak utólag érzem magam szarul miatta.

Hogyan szokhatnék le erről?


2013. nov. 21. 12:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%

Hát 4-es. Megtanulhatnád bekapani a farakadat, és akkor gumira sem kellene költened.


Igazi paraszt gyerek lehetsz. Elnézést a földműves parasztoktól.

2013. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ird fel emlekeztetobe , egy kapcsolatba vagy akar egy randin is nem egyedul megy el a srac hanem veled es ugy az illendo hogy minimum megkerdezed hogy felezitek e.En velemenyem szerit ruhellem ha nem fizethetek valamit,egyszeruen ne mtudnam elviselni.en ilyen vagyok.de amugy szerintem ha nem is te fizetsz pl megisztok egy uditot akkor o pasi fizet de te meg mondhatod hogy nah akkor en fizetek egy fagyit nem varhatod el hogy o alljon mindent es akkor hogy gondolod a jovodet ha fejed lessz akkor is elvarod hogy eltartson mert ez igy jon ki ....
2013. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz ez szerintem, de mindkét fél részéről. Nem tudom, de én ezt biztos nem hagynám és nem amiatt, mert jaj szegénynek ne fogyjon a pénze, kit érdekel ha hülye költse rád akár az egészet is. Viszont gondolhatnál arra is, hogy ezzel olyan helyzet áll elő, h ő diktál és neked meg kuss van. Lehet hogy most még nincs így, de majd később lehet h lesz ...és ezt én biztos nem hagynám, ha nő lennék.

A férfiak részéről meg szimpla erőfitogtatás.

Igazából nem értem, hogy manapság mi indokolja, hogy mindent a férfi álljon. Régen még érthető volt amikor egy nő nem tudott annyi pénzt keresni mint egy férfi.

Nyilván nem azt mondom, hogy soha nem szabad semmire meghívni egy nőt vagy h számolgatni kéne Ft -ra pontosan, hogy most ki jön, ki hív meg kit. De azért túlzásokba sem kéne esni ...

És számomra ami a leg felfoghatatlanabb. 14-18 éveseknél is ez a menő akik még nem is keresnek pénzt, h a fiú hívja meg mindig a lányt. De még is miért ? a lány szülei automatikusan szegények vagy mi van?

Utolsó: te nagyon jól gondolkodsz!

2013. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ha ferjed lesz *
2013. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Első randin evidens, hogy fiú/férfi fizet, nem kérdés. Másodikon még talán, de azután vagy felezni a költségeket, vagy egyszer a lány fizet, egyszer a fiú, nekem fiúként így evidens. Zsebpénzemből élek én is, nem is szimpatikus ha valaki nem vállalja a költségek egy részét holott megtehetné.


Pofára fogsz még esni kedves kérdező, elég nagy aduászt adsz a párod kezébe ezzel...

2013. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem kb az az ideális, ha első randin a pasi fizet, aztán vagy felesben, vagy felváltva.


Nálunk a férjemmel pl a második randinkon már úgy kellett erőszakoskodnom, hogy igen is fizetek. Mert neki furcsa volt. Aztán pedig felváltva volt...


Később majd elvárod azt is hogy a szexért fizessenek vagy mi?


Már nem azért de szerintem te piszok jól érzed magad így, mert ha nem így lenne, rég kinyitottad volna a szád, hogy te fizetsz.


Olyan nincsen, hogy nem hagynak fizetni. Azt mondod hogy fizetsz és kész. Vagy ha ez nem tetszik, akkor nem fogadsz el olyan meghívást ami pénzes programra szól.


27/N

2013. nov. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, főleg azokat akik nem csak ler.bancoztak (szó szerint vagy elrejtve a sorok között), hanem megértették a problémám és próbáltak segíteni.

Amúgy nem akarom a jövőben eltartatni magam, olyan helyen tanulok, ami biztos és jól fizető állást ígér, de belegondolva ez tényleg így jöhet le...

2013. nov. 22. 07:58
 18/19 anonim ***** válasza:

Nyugodtan várd el. Majd ha komolyra fordul úgyis megosztjátok a költségeket.

Amíg a férfiak nem tudnak szülni, meg ilyesmik a kapcsolat eleji költségeket nyugiba magukra vállalhatják. Ezzel az erővel mi is kikérhetnénk magunknak azt a 9 hónapnyi torturát, meg a csecsemőgondozás örömeit horkolásban.

Szóval szerintem ez így igazságos.

2013. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
és ha meddő? jöjjön orvosi papírokkal :D
2013. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!