Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet csinálni ha nem jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni ha nem jol csókol?

Figyelt kérdés
Találkozgatok egy sráccal nagyon tetszik külsöleg és belsöleg is.Aranyos,kedves, még soha nem volt velem egy pasi sem ilyen :) Mégis... Az a gond hogy nem tudok vele csokolozni. Nem élveztem, nagyon gyors és vad. Minden passzolna ha nem lenne ez:(Nem tudom mit tegyek.Mi van ha nem fog müködni ? Eddig bárkivel kavartam jó volt de ez nem:( mit tehetnék?L
2015. márc. 19. 21:19
 1/5 RRR ***** válasza:

jelezd neki finoman,hogy nem szereted a gyorsvonat tempót


bármi gond van beszéljétek meg és minden ok lesz!!

2015. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irányítsd, mondd el neki, hogy így nem élvezed. Másképp aligha fog menni, fontos a kommunikáció.
2015. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogy lehet szépen mondani neki hogy ne dugd le a nyelvedet a torkomon?:s nem akarom megbántani nem érdemli meg.
2015. márc. 19. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
mond el neki nekem ha mondaná egy csaj hogy mit szeretne máshogy nem zavarna hanem megpróbálnám teljesíteni neki :D
2015. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RRR ***** válasza:

pl:

engem ez és ez indít be

ez és ez nem

2015. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!