Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett egy volt osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy volt osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly előtt (10.-ben) Szeptemberben ment el tőlünk, s sajnos akkor az alatt az egy hónap alatt nemigazán beszélgettünk. Ugyanis az a helyzet sajnos, hogy előző év második felében, kissé megromlott a kapcsolatunk (összevesztünk úgymond). De talán ezt mára már elfelejtette remélem. Szerintetek az jó ha ilyesmit írok neki hogy "szia mizus rég nem hallottam rólad," stb.? Hátha megbékélt mára s örömmel veszi hogy írtam neki mint régi ismerős?
2008. aug. 25. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülni fog, hogy gondoltál rá. Ha csak valami "gyerekes" apróságon vesztetek össze, akkor azt már régen elfelejtette. Kérdezd meg, hogy mi van mostanában vele, milyenek a tanulmányai, írj te is magadról egy pár sort és kész is :-)
2008. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos örülne egy régi barátnak.Szerintem nyugodtan írj!Nem hiszem,hogy emlékezne kettőtök közti régi veszekedésre. Bátran próbálj meg mindent.Én szorítok! :)
2008. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"szia mizus rég nem hallottam rólad"

ha a mizu szót használod akkor felejtsd el.

írd már ki hogy mi van veled mi újság stb...

az ilyenért szoktam szólni, ha még a barátom is mondja a mizu szót akkor addig semmibe veszem a mondatát.szerencsére veszi a lapot és megkérdezi rendesen is(magyar szóhasználattal).

2008. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem irhatsz neki batran:) sot, biztosan elfelejtette mar:) sok sikert:)
2008. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj neki,biztosan régen elfelejtette már azt az összeveszést és örülne az üzidnek.Megkérdezheted tőle üziben,hogy mi van vele mostanában,hogy telnek napjai,mert már régen nem hallottál róla.Szóval,nyugodtan írj neki.
2008. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!