Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elege lett belőlem, vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elege lett belőlem, vissza fog hivni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nagyon jó barátok vagyunk. Érzem, hogy tetszik nekem, de ő még nem tudja. Az utóbbi hónapban (augusztus elejetől) gyakran találkoztunk, és mindig én hivtam. Gondoltam ma is kihívom, de azt mondta, hogy ma nem, majd felhiv...(és én ettől a MAJD-tol félek). Most elege lehet belolem, vagy csak szimplan nem volt kedve velem talizni?
2008. aug. 25. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy az embernek nincs kedve találkozni még azzal sem, akit nagyon kedvel. Vagy már elígérkezett más barátainak. Ha már most, ettől a "majd"-tól félsz, akkor később mi lesz?
2008. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
és ha csak tényleg valami dolga van.? és nem ér rád.
2008. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!