Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítson egy kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítson egy kedves, okos, vicces, szép, ám duci lány?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 10:27
1 2 3
 21/28 Are You Scorpio ***** válasza:
legyel engedelmes es turos, csendben szolgalj :$
2015. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"csak sajna nekem ez nem megy olyan gyorsan mint másnak mert nekem nem az evésből kifolyólag vannam problémáim."


???

2015. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ilyen vagyok (szintén dundi - hormonbetegség miatt nem is tudok lefogyni).

Több önbizalmam van! Az nagyon fontos!

Én ismerkedek személyesen is. A jelenlegi párom pl. a szemembe szeretett bele, a kisugárzásomba, a határozottságomba. Másfél éve együtt vagyunk.

Nem minden az alakod, a kilóid! :)

Kitartás!


(26/n)

2015. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Azért ez eléggé inkongruens hogy te nem fogadod el a duci pasikat, de elvárod hogy téged elfogadjanak. Ez szerintem így nem fog menni.


Ha te a duciság miatt nem tartasz vonzónak egy embert, akkor miből gondolod hogy azt tudod kisugározni hogy te vonzó vagy amikor te is duci vagy?

2015. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
mi jogon várod el a normál testalkatot egy sráctól ha te is kövér vagy? milyen alapon állva érzed te azt hogy te többet érsz másoknál?
2015. márc. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lefogyni!
2015. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív kommenteket :)
2015. márc. 25. 21:50
 28/28 anonim ***** válasza:
Súgj a fülembe valami mocskosat :D
2015. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!