Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítson egy kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítson egy kedves, okos, vicces, szép, ám duci lány?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 10:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
38%
Töfnèlek
2015. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem válogasd meg akikkel ismerkedsz. Magamból kiindulva (én vékony srác vagyok), még ha szimpatikus is a ducibb lány kizáró ok.. olyan érzés mint amikor magasabb a lány a fiúnál vagy valami ilyesmi, meg egyébként is furcsán néznénk ki (most lehet fikázni hogy felületes vagyok). Én azt javasolnám mackósabb pasikkal ismerkedj.
2015. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ha mindez megvan nem lehet olyan nagy gond :)

A duciság nem valami kizáró ok, hogy ne lehessen pasid. Mivel tisztába vagy adottságaiddal, gondolom Te is fel tudsz öltözni csinosan és itt meg is van oldva, mert a véredbe van a csábítás ezköze :)

Legyén magabiztos és felfigyelnek rád.

2015. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán tetszenek a mackos pasik. Meg hát nem is saját hibámból vagyok duci..és folyamatosan küzdök hogy ez változon.
2015. márc. 6. 10:53
 15/28 anonim ***** válasza:
96%
Ez hülyeség, hogy duci csajnak csak mackós pasija lehet. Ne is foglalkozz az ilyen válaszokkal.
2015. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

tegyél érte hogy ne legyél az, nem bunkóságból de ez a legjobb tanács amit lehet adni, viszont tudom hogy mondani könnyebb mint megtenni így azért írok mást is.


az igényesség nagyon sokat számít, figyelj oda a bőrödre hogy legyen tiszta, használj krémeket, egy kis korrektort, találj valami jó frizurát magadnak, az is rengeteget tud dobni egy nőn. válassz a személysiégednek megfelelő parfümöt (azzal nagyon lehet hódítani), aztán optikailag is sokat lehet csalni különböző szíín és forma kombinációkkal amik vékonyítanak meg olyan helyekre terelik a figyelmet ami előnyös.

2015. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Köszöm a tanácsokat és a bíztatás.

Folyamatosan teszek érte és egy ruha méretet fogytam is csak sajna nekem ez nem megy olyan gyorsan mint másnak mert nekem nem az evésből kifolyólag vannam problémáim. A frizura rendbe van, az öltözködés is smink is oké.

2015. márc. 6. 11:06
 18/28 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ilyen vagyok, a legfontosabb a magabiztosság, meg a mosoly. Ja és persze került a hülyéket.

U.i.: A mackós pasikkal nincs semmi baj :)))

2015. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%

Inkább a személyiségeddel akarj hódítani, ne a külsőddel. Ha netes társkereső oldalakkal próbálkozol, akkor is a személyiséged érvényesüljön, ne a kép és méretek és egyéb személyes adatok. Lehetőleg írj is magadról valamit, ne csak azt várd, hogy majd valaki belédszeret úgy, hogy semmit nem tud rólad.

Nem árt az igényesség, meg ilyenek, de a személyiség sokkal fontosabb és nyilván te is olyat keresel, aki ugyanígy gondolkodik, úgyhogy segíts neki meglátni ezt benned.


Persze fennáll a veszélye, hogy a legtöbb fiút pont ugyanúgy nem érdeklik a duci lányok, mint ahogy téged sem a mackós fiúk. Ez neked szívás, de reménykedhetsz benne, hogy nem mindenki olyan előítéletes, mint te vagy és talán még meg is bocsátja ezt neked.

Azt írod, hogy nem a saját hibádból vagy duci. Akkor keress egy olyan srácot, aki nem a saját hibájából mackós, hátha nála téged sem zavar annyira...

2015. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Szia! Ahogy én! Sok önbizalommal! (Bár ezért is tenni kell, hogy az ember jól érezze magát a bőrében, és elégedett is legyen.)
2015. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!