Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajnak budos a szaja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajnak budos a szaja?

Figyelt kérdés

Szoval van egy csaj, nagyon jo no es ra vagyok kattanva. A gaz az, hogy budos a szaja, es bejon meg minden de ez zavar. Ugyanakkor senki nem hatral ki a kornyezetebol amikor beszel csak en. Tehat mindenkihez kozel hajolva beszelget de senki nem huzodik el.


Ezt hogy csinaljak? Ugy ertem szamomra ez gaz. A multkor beszeltem vele es lassan hatra leptem, de hogy van az, hogy masokat nem zavar????


Nem tudom mit csinaljak, mert amugy nagyon tetszik.



2015. febr. 22. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy kér-e rágót.
2015. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ellehet viselni az ilyen dolgokat. Nekem is van egy ilyen ismerősöm, de elviselem.

Egyébként finoman lehet célozgatni a fogmosásra.

2015. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy cukorbeteg.
2015. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De ezt hogy lehet kozelrol elviselni??????Senki, ertsd senki nem huzodik hatrebb amikor beszel es komolyan azon filozom, hogy hallucinalok mert nem letezik hogy masok nem erzik.


Lehet, hogy erot kene magamon vennem es amikor beszel masra koncentralni es nem a szagokra.

2015. febr. 22. 19:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen, a csajnak büdös a szája.
2015. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a hiba benned van, túlságossan érzékeny a szaglásod.
2015. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lehet, de nem merem senkitol megkerdezni mert ego, masreszt nem akarom hogy felhivjam a figyelmuket olyan dologra, amit lehet hogy csak en erzek.


De ez sztem kizart.

2015. febr. 22. 19:23
 8/11 anonim válasza:
xdddddddddddddddddd
2015. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Konkrétabban milyen szagot érzel? Lehet hogy cukorbeteg, rossz valamelyik foga, vagy valamilyen gyomorprobléma is állhat a háttérben.


Szerintem kérdezz meg valakit akiben jobban megbízol, hogy ő nem vette e észre.


Nem tudom egyébként hogy tetszhet még mindig a lány. Számomra ez nagyon kiábrándító. Én is találkoztam már ilyen problémával. A pasinak fél méterről érezni lehetett a szájszagát. Soha nem találkoztam vele többet. Lehet hogy nem az ő hibája közvetlenül, de nem kockáztatom meg hogy lehányjam...

2015. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mr Kimg: konkretan nem tudom milyen szagot erzek de baromi kellemetlen, olyan mingha valami a gyomrabol jonne, de senki nem huzodik felre amikor beszel, egy arva lelek sem.


Tetszik mert tokjo no, es ha nem nyitja ki a szajat isteni illata van. Most ez nyilvan nem fog visszatartani, hiszen meg jo fej is...csak hogy fogom megcsokolni????


Meg sosem volt budos szaju baratnom, volt egy csaj akinek reggelente olyan budos volt a szaja, h arra ebredtem, de o megmosta a fogat es el is mult:-))))


Most csak ezert nem mondok le rola, valamit biztos ki lehet talalni. Amit nem birok egy non az az izzadtsag illetve a labszag. Baromi erzekeny az orrom es nalam az izzadtsagszag kizaro ok, mert azon nem tud segiteni es igy nem tudok lefekudni valaki el. A csajt max elcipelem fogorvoshoz, vagy beleontok egy kilo ragot, de a lab es izzadtsag szaggal nem tudok mit csinalni, total megoli az osszes kemiat.

2015. febr. 24. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!