Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha unatkozás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha unatkozás közben annak a csajnak a képeit nézegetem, akivel randizgatok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
az a gáz, hogy unatkozol...csak a buta ember unatkozik...
2015. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is épp unatkozom. de nem tartom magam gáznak. tehát első kommentelő fogja be a száját. nem kell vagánykodni. egyébként meg nem, nem gáz. aranyos. de még aranyosabb lenne ha nem csak nézegetnéd a épeit, hanem irnál neki vagy valami.akkor az unalom elszállna és nem hülyeséggel töltöd az időt
2015. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak a hülye ember ítélkezik. Az szokott unatkozni, aki nem teheti azt, amihez éppen kedve lenne, de nincs kedve máshoz. Érted?
2015. jan. 28. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
ez édes. :D kifejezetten édes.
2015. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg épp más dolga van, különben már dumálnánk. Plusz sajnos az utóbbi napokba nagyon rátapadtam és ő kérte, hogy lassítsunk, mert nem bír követni.
2015. jan. 28. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom akiket ismerek nem unatkoznak csak a buták akik semmit nem tudnak...én egy üres szobában minden ketyere nélkül sem unatkoznék...nemhogy a gép előtt...


nem lehet, hogy ez nálad nem is unatkozás hanem vágyakozol a lány után? tehát tudnál mást csinálni ha akarnál, csak inkább a lány után vágyakozol?

2015. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rossz helyen teszed fel a kérdést, ezen az oldalon mindenki tudja, mit nem kéne tenned, de jó tanácsot nem fogsz kapni.

Itt minden ember "okos", és/vagy irigy.

Egyébként szerintem ez nagyon aranyos dolog, hoigy a kérdésedre is válaszoljak, egyáltalán nem ciki.

2015. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én a lánnyal karok lenni. Igazából máshoz nincs most nagy kedvem. Bár tudnék mit csinálni, de az nem csinálnám olyan szívesen. Marad a képnézegetés.
2015. jan. 28. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!