Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezem meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezem meg ezt a helyes srácot?

Figyelt kérdés

Van egy srác (3 évvel idösebb nálam) drogal kereskedik és a korához képest elég sokszor szokot inni de nagyon helyes és naon kedves is tud lenni(ha jó kedve van)

éz nemtom milyencsajok jönnek be neki ...

és csak akkor találhozik velem ha összefutunk az utcánvagy ha valami nyomos érvem van rá de nem jönne el velem sétálni + stb. és csak msn-en szoktunk beszélni.

és hogyan járhatnék vele???


2008. aug. 23. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért akarsz olyan sráccal járni aki droggal kereskedik?Még a végén téged is belekavar és nagy bajban leszel.Nem lenne jobb elkerülni az ilyen fiúkat?Biztos van más is aki jobban néz ki nála.Biztos szüleidse örülnének neki ha ilyen párod lenne.
2008. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas,hogy ez a menő ha valaki droggal kereskedik,és alkoholista. Remélem összejössz vele,és elkapnak téged meg őt is drogokkal,és jól lecsuknak egy kicsit,utána majd rájöttök mennyire jó ez!
2008. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most vonz az, hogy a kiszemelted egy tipikus rosszfiú, de hidd el, ezek a srácok, ha te egy normális csaj vagy, alkalmatlanok egy hosszú párkapcsolatra. Én is jártam már ilyen sráccal, nem bántam meg, mert tanultam belőle, de még egyszer nem kezdenék ilyennel, az biztos.
2008. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Óóó a tipikus szépfiú aki rosszfiú is, az ilyennel úgysem lenne hosszú kapcsolatod, felejtsd el, ha nem akarod sitten tölteni a fél életed. Gondolj bele elkapják, aztán bűnrészességért te is kapnál. A női börtön nem olyan menő dolog.
2008. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sokat beszélgetem eröl a dologrol a barátnöimel de ök azt mondják h igazábol nem kereskedik droggal de mindenkinek azt mondjaja és am nincs nála helyesebb pasi

egész magyarországon

2008. aug. 24. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!