Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj, aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, aki tetszik, próbálom elhívni valamerre, de mindig azt válaszolja, hogy barátjábal van, vagy hogy mamájánál van. Miért?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Személyesen hívd el.
2015. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 The Guard ***** válasza:
0%
Mert ronda vagy...
2015. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátot, hogy kell érteni? Úgy, mint a pasija vagy úgy, hogy csak egy barát?
2015. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy mint barát.
2015. febr. 12. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
És eddig hányszor próbáltad elhívni? :)
2015. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-5
2015. febr. 12. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Az úgy már tényleg necces. Nem akarlak megbántani, de előfordulhat, hogy tényleg nem akar tőled semmit és csak le akar rázni téged. :S
2015. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ennyi alkalom már bőven elég kellene, hogy memegérts, nem akár veled foglalkozni. Szerintem ha akarna valamit, azt is hozzátenné, hogy" most nem érek rá, mamánál vagyok, de ha ekkor és ekkor neked is jó, akkor találkozhatunk.
2015. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!