Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, 20 éves. Én 14....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, 20 éves. Én 14. Már nagyon rég óta ismerem. Kb. 1 hónapja jött azzal a szöveggel, hogy ő szerelmes belém és,hogy járjunk. Járjak vele vagy se?

Figyelt kérdés

Persze én mondtam neki,hogy inkább maradjunk csak barátok,de ő ezt nem akarja..

És most nemtudom,hogy mit csináljak..:S

Szerintetek?


2008. aug. 22. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudunk semmit rólatok. Milyen volt a kapcsolatotok eddig stb...

Szerintem elég nagy a korkülönbség. Nem hiszem, hogy egy értelmes, célokkal rendelkező 20 éves srác egy 14 éves kislányba csak úgy szerelmes lesz. Ott feltételezhető, hogy inkább csak a szexre hajt.

2008. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha, te nem vagy szerelmes belé, kár összejönnöd vele. Úgy egyikőtöknek se lesz jó. Élvezd ki, hogy még szabad vagy egy ideig, ismerkedj, menj bulizni a barátnőiddel, és majdcsak bekopogtat a nagybetűs szerelem
2008. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira nagy ez a korkülönbség. A mostani lányok elég hamar érnek. És ismerek olyan párt akik között 15 év korkülönbség van, és a lány 15 volt mikor összejöttek a pasi meg 30, 3 éve együtt vannak és nagyon szeretik egymást! Szerintem a választ magadban keresd! Ha szereted Te is a fiút szerelemmel(!!!) akkor próbáljátok meg együtt! Ha a szexre megy, akkor meg úgyis kiderül, ha nem engedsz neki rögtön! Ha így lenne, akkor ne foglalkozz vele utána, hagyd ott!
2008. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

hát egy 20éves?


szerelmes?vagy meg szexmánis? nem is tudom melyiket akaratja inkább.

szóval, ha nem akar csak barát lenni akkor inkább hagyd a fenébe.

2008. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha neked is tetszik, akkor összejöhetsz vele.

sok embert nem értek itt..én is voltam tizennégy, meg a környezetemben élő emberkék is, és mi már nagyon nem voltunk akkor kislányok..ez pedig nem jelent semmi rosszat, egyszerűen csak annyit, hogy hamarabb értünk, jött meg az eszünk..és nem mindenkivel kavartunk, hanem normális, hosszú életű kapcsolataink voltak. [illetve vannak, mert nekem például pont tizennégy éves korom óta tart..a barátom pedig akkor volt tizennyolc.]

sok fiatal lány [itt a valamivel műveltebbekre gondolok.] nem tud szót érteni a velük egykorú fiúkkal, mert komolytalanok, többnyire céltalanok, és nem lehet velük tervezni.

szóval hajrá! :)

2008. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ne vedd komolyan. Ő azt hiszi rólad, hogy nagyon fiatal vagy és naiv, bár van benne valami.. A pasik SOHA nem szerelmesek, vagy ha igen, akkor is NAGYON NAGYON RITKÁN, söt egy szerelmes pasas ugy néz ki mint a buzik.. Tehát csak hülyit téged.. Nekem is akadnak ilyen hódolóim :)

Morena

2008. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!