Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívott, de nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívott, de nem jött el. Miért? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval. Vasárnapra (azaz tegnapra) megbeszéltük, hogy elmegyünk korizni, mivel ott találkoztunk először, így idézzük fel a dolgokat, és menjünk oda. Megbeszéltük, hogy 1 körül találkozunk a bejáratnál, viszont mivel utálok késni így én kicsit hamarabb értem oda, fél órám volt 1-ig. Szépen lassan szivárogtak az emberek, már negyed 2 volt, de még sehol a srác. Gondoltam biztos csak késésben van, várok még egy kicsit.. jött egy ismerősöm, elbeszélgettem vele az időt, ott voltam negyed 3-ig, de a srác az idő alatt szintúgy nem jött, úgyhogy lényegében másfél órát vártam, pedig max felet akartam. A lényeg, hogy nem jött el, pedig előtte írta többször is hétköznapokon, hogy már nagyon várja, biztos tök jó lesz, jól fogjuk érezni magunkat, látni akar már stb.. Pénteken beszéltem vele utoljára, azóta nem is volt fent facebook-on. Elég ritkán van fent, kérdeztem, hogy miért, azt mondta nem szeret ott lógni egész nap, szóval ezzel nincs is baj, csak annyit azért írhatott volna, hogy bocs, ne várj, nem megyek mert dolgom van, majd máskor.. vagy valami. Szerintetek mit csináljak? Szívem szerint adnék neki még egy esélyt, megvárnám, hogy mit ír, miért nem jött, de nem tudom. :/

16/L



2015. febr. 2. 16:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 pécsi vagy?:D
2015. febr. 9. 17:57
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős dolog... Minden nap beszélgettünk telefonon, neten, suliban, aztán hirtelen nem lehetett elérni őt... Engem megcsalt a "drága". Mondjuk mi már jártunk 1 hónapja mikor ez történt 3-4 éve. Azóta nem beszéltünk, pedig kapott még egy esélyt tőlem. Nem élt vele, nem keresett. Tehát a lényeg ebből, hogy aki nem keres, annak nem vagy fontos (egyszerűen kifejezve lesz*r), van jobb dolga is, mint veled foglalkozni. Az ilyenekre ne áldozz időt, elveszi valami mástól, valami jobbtól az értékes idődet...
2015. febr. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok pécsi,de ettől még járhatok arra :D a 10-es :D
2015. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 ááá, nekem pécsi sráác keell.:D hány éves vagy?:)
2015. febr. 18. 18:51
 15/15 Saavedro ***** válasza:
Én még most is pécsi vagyok! 😄
2021. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!