Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívott, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívott, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy nagyon szimpi srác végre elhívott egy normális randira ( eddig mindig csak úgy próbált meg találkozni velem, hogy buliban vagy fesztiválon ,szóval nem csak ketten lettünk volna ,hanem haverokkal) igent mondtam rá. Ő kérdezte , hogy mikor jó nekem én válaszoltam , hogy most egy darabig itthon vagyok a nyáron , szóval inkább majd jelezzen ha neki jó , és megbeszéljük.Rábólintott . Azóta nem keres . Szerintetek most mi van ? Nem akarok rámenős lenni , meg a nyakába lihegni , hogy na mikor mikor ? :D
2014. jún. 19. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd ír, ne izélgetsd
2014. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bird ki!!! Inkabb ragd le az osszes kormod, de vard ki. Hivni fog!
2014. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
most pontosan mikor beszéltél vele utoljára? amúgy hány éves vagy? :)
2014. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pár napja , 20 vagyok . És tudom , megint túlrugózom , de ilyen vagyok.
2014. jún. 19. 19:14
 5/6 anonim válasza:
Szőrteleníts. Aztán hívd fel, vagy írj neki. A többi jön magától. De mindenki tudja mi lesz ebből, úgyhogy Szőrteleníts.
2014. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez most nem értem, hogy jön ide. Mármint felfogtam , hogy mire célozgatsz , de amíg nem találkozunk nehezen jutnánk el az ágyig.
2014. jún. 21. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!