Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elso randira szoknyat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randira szoknyat vagy nadragot huzzak? Magyaran merjek kioltozni vagy inkabb maradjak ovatos?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
te tudod
2015. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 besucher válasza:
Attól függ, mi a cél. Lehet miniszoknyában is menni, az is üzen valamit...
2015. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hova mentek, mit fogtok csinálni, hogyan szoktál általában öltözni.

Ha nem valami kiöltözős helyre mentek, akkor nem öltöznék ki csak azért, mert randi. Úgy öltöznék, ahogy egyébként is.

Egyébként meg nadrágban is lehet valaki nagyon csinos, szexi. És szoknyában is lehet hétköznapi. Szóval nem is ezen múlik.

2015. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én kiöltöznék. Ez nem feltétlenül jelent szoknyát, egy vászonnadrág is tud szép, de visszafogott lenni.
2015. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Sok pasi felhívásnak fogja venni, ha szoknyában mész! R*binek fog nézni.

Persze te tudod mit akarsz tőle! Ha szexet akarsz menj szoknyában, ha komoly a fiú, nadrágban!

2015. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rbinek nem nézném, de ha télvíz idején így jelenne meg, egyértelmű lenne mit akar a csaj!
2015. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem a szoknyától lesz valaki ribis.

Nadrágban is lehet valaki kihívó és ribis. És szoknyában is van normális szoknya (nem tök mini, buliba való) amit simán lehet télen is hordani.

2015. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Először is nem mindegy hova mentek....

Mindenképp olyan öltözéket vegyél fel, amiben jól érzed Magad és nem kell azon görcsölnöd, hogy éppen mit csináljál a ruháddal!! Férfiként a világ legjobb érzése, ha csinos Nővel mutatkozhatsz, csinos legyél és ne közönséges.

Ha hétköznapokban (gondolom már találkoztatok)lezserül szoktál öltözködni akkor ne vegyél fel feltétlenül szoknyát, de ha hétköznapokban is elegáns Vagy és szoknyában jársz akkor viszont ne fogd vissza magad!!!

37F

2015. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Farmer
2015. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen muszáj szoknyába menned, de szoknyákból is olyat vegyél fel ami visszafogottabb de jól is néz ki. Ha olyan helyre mentek ahol nem muszáj annyira kiöltözni akkor szerintem egyszerűbb ha olyan ruhát veszel fel ami mindennapos utcai viseletnek is megteszi. Én lányként 98% ban csak szoknyát hordok, nagyon nincsenek is nadrágjaim, szerintem nyugodtan mehetsz szoknyába ha annyira szeretnél. Ha egy laza séta is tervbe van véve akkor szerintem célszerűbb ilyen hidegben inkább nadrágot venned.
2015. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!