Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fejezzem ki felé, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem ki felé, hogy nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Hogyan éreztessem egy nővel, hogy nagyon szeretem, ha nem szavakkal akarom, mert az elcsépelt és üresnek veszi, viszont személyesen egy évben 1x jó ha találkozunk. Netes kontakt van jobbára. Próbálok figyelmes lenni vele, néha meglepni apróságokkal, mindig mellette állni stb... mit tehetnék még?

2015. jan. 25. 10:35
 1/6 anonim válasza:

Vigyél neki egy csokor virágot:).

Annak minden nő őrül:).

2015. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Naggggyon szereted, de egy évben 1x találkoztok. Hát számomra ezek nem kompatibilis fogalmak.
2015. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2.: Igen, nagggyon szeretem. :) Nem rajtam múlik a személyes találkozó, eléggé összeegyeztethetetlen az életvitelünk, stb. Én szívesen találkoznék gyakrabban. Attól még igenis imádom.
2015. jan. 27. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, kérdező! Te azt az idealizált képet szereted, amit magadban kialakítottál róla. Ez a távkapcsolatok átka. Ennek az igazi szerelemhez vajmi kevés köze van. Tudom, mert az 56 évem alatt ezt is kipróbáltam.
2015. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, talán igazad van.Igazi akkor lenne, ha ő is viszonozná, úgyértem pl találkozókat meg lehet oldani ha nagyon akarná, igazából arra van idő amire szakít az ember, ha valamit nagyon akar megtehetné. Tudom h így ez nem az igazi szerelem, nekem viszont eddig csak ilyen "csökevényes-szövevényes" kapcsolatok jutottak, fogalmam sincs milyen lehet egy normális, de nem akarom elveszíteni sem ami van.
2015. jan. 29. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, nem könnyű, mégis azt javaslom, szakítsd meg ezt a kapcsolatot. Azt a csalóka érzetet kelti benned, hogy van valakid, és addig, amíg leköti a gondolataidat, energiádat, addig nem fogsz mást keresni. Pedig most az lenne a dolgod.
2015. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!