Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok természetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok természetesen viselkedni egy találkozón?

Figyelt kérdés

Oké, az eddigi barátaim mind a haveri körömből kerültek ki, így felnőtt létemre sosem randiztam még, nem találkoztam senkivel ismerkedés céljából. Így valamilyen szinten érthető, hogy ismeretlen számomra ez a terep. Az első ilyen találkozásra most került sor, és el tudnék süllyedni szégyenemben, mert annyira gázul viselkedtem. Totál nem voltam önmagam, rendkívül zavarban voltam és feszélyezve éreztem magamat. Ezt a diszkomfort-érzetet pedig csak növelte a partnerből áradó nyugalom és magabiztosság, amitől én még nyomorultabbul éreztem magamat.

Természetesen az illető a továbbiakban nem kér a társaságomból, amit a viselkedésem alapján meg is tudok érteni, de ez annyira rossz, hogy azt hiszi valaki rólam, hogy ilyen vagyok.


Más is van így ezzel? Ha eljárok többször találkozókra, akkor idővel jobb lesz? Fogom tudni valaha is önmagamat adni, és nem úgy viselkedni, mint egy retardált pi.csa?


2015. jan. 23. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég volt találkozóm egy lánnyal, és bár sejtettük, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak külsőre, nagyon nem ismertük egymást, és nagyon zavarban voltunk mindketten:) Össze vissza minden értelmetlen dologról beszéltünk kissé görcsösen... Aztán számomra cuki volt, hogy zavarban van előttem, mondtam neki, hogy nagyon jól néz ki, és kicsit elpirult..:D Második találkozásunkkor, ami már randi volt én sokkal oldottabb voltam, de nagy volt a feszkó ott is, egyikünk se tapasztalt különösebben, de végül feloldottuk a feszkót egy csókkal, és azóta össze is jöttünk:)


Nem ezen múlik szerintem, kivéve ha nem kínos csendbe torkollik a dolog folyton, és meg se mukkansz mert úgy stresszelsz, mert az tényleg eléggé taszító tud lenni! Másfelől hamar hozzászoksz ehhez az ismerkedéshez meg minden, legfőbb alapelv szerintem, hogy ne gondolkozz azon, hogy mi lesz! csak add magadat, beszélgess arról amiről kedved van, minthogyha egy rokonnal kéne beszélgetned akit amúgy nem ismersz közelről, ne úgy beszélgess, meg viselkedj, hogy 'úristenmitgondolrólam jajazthiszi ilyen vagyok'... Szerintem egy találkozásból nem derül ki milyen a másik, és ha tényleg szeretnék tőle valamit biztosan lenne még egy második is!

2015. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindig a régebb óta ismerős barátokból tudnak tartósabb kapcsolatok kialakulni. Hiszen egy vakrandin nem sokat tudunk a másikról. EZ fruszttráló lehet. Görcsölni nem kell és hadarni. Ha stresszelsz inkább ne szólaj meg, majd kérdez, ha kíváncsi valamire. Legalább megtudod, hogy csak magáról imád beszélni, vagy másra is odafigyel? Sokszor ebből sok minden leszűrhető. Igen, a sokadik után jobb lesz. De egyébként ha bejöttél volna neki, a zavarodott viselkedésed nem lett volna akadály. Az már inkább, ha nincs közös érdeklődési kör és nem tudtatok miről beszélgetni. Ha valaki hozzád illik, repül az idő és nincs idő a jó beszélgetés miatt görcsölni. Ami ennyire döcög, az nem is a neked való, ne bánd. Ha a hozzád illővel fogszu találkozni, majd megy minden magától.
2015. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!