Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek hogy tetszene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hogy tetszene, ha valaki ilyet mondana nektek? (A lényeg lentebb van, ha hosszunak találjátok akkor csak ugorjatok a végére)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, de nem beszélgettem vele egyszer sem, valahogy sosem mertem megszólítani, de most elhatároztam hogy mindenképpen megteszem. Egyébként azt tudja hogy mit érzek iránta, mert már emaileztünk egyszer, és írtam neki szerelmes verseket, amikre egész jól reagált,de semmi konkrét válasz nem jött rájuk, vagy csak nem láttam a sorok mögé.Amúgy majdnem minden nap találkoztunk(még tavaly ) az egyetemen, de a köszönésen kívül egyikünk sem lépett tovább,de mindig mosolyogva köszön(lehet hogy csak kiröhög magában?! :))

A lényeg, hogy most biztos találkozunk a héten valamikor és megakarom tenni az első nagy lépést felé, főként hogy nemsokára Valentinnap!

???

A kérdésem az lenne, hogy nektek hogy tetszene egy ilyen szöveg:

-Szia

-Szia

-Hogy vagy?

-Kössz jól!

-Nagyon örülök hogy látlak, mert már nagyon régen találkoztunk. Még tavaly.

Bár csak 1 hónap telt el, mégis olyan volt mintha 1 év lett volna.

-...

???

Nos Szerintetek ez milyen szöveg?


2010. febr. 8. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem tetszene, ha egy fiú mondaná. csak az a lényeg, hogy hasson spontánnak. ne látszódjon rajta , hogy előre kitaláltad, hogy ezt fogod mondani
2010. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Szerintem elég jó.
2010. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elmegy! Egy próbát megér...
2010. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha elég lazán adod elő elmegy. ha nem, mesterkélt.
2010. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon nem bejövős. Mintha rögtön szerelmet vallanál. a hogyvagy kösszjól után elég sokkoló.
2010. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hat...kezdetlen mondjuk habar engem untat az ilyesmi... szerintem egy kicsit utana kene jarjal milyen hobbyja van a csajnak kedvenc heleyei zenei hogy azert legyen kozos tematok mert hat ha igy alitasz a csajhoz nagyon unalmas lesz tob mind fele a beszedeteknek majd csak tatjatok a szatokat .... szeerintem ... sok sikert 17/L
2010. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15:03


huh. ezt jó sokáig kellett silabizálnom. semmi írásjel csak egybefüggő szöveg, az is "egyedi" stílusban.

2010. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szija!bocsi h ezt írom,de sztem elég rossz szöveg!mondjuk nem tudom h milyen a lány,és milyen vagy te,de inkább találj ki jobbat!sok sikert!szia
2010. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hú, ezek jól estek, mert azt hittem túl "csöpögős", de látom a többségnek ez tetszik, ennek örülök.


Csak egy problémám van, ez a szöveg már úgy sem jön be, mert ma találkoztunk és a szó is belémfagyott, de nagyon jó volt ujra látni, és az a mosoly,teljesen elolvadtam tőle elolvadtam

2010. febr. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!