Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tippek első (vagy nem első)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek első (vagy nem első) randikhoz? EGYÉNI és fura eset! (kisregény lent)

Figyelt kérdés
Egy egyéni esetre lennék kíváncsi. Én egy 16 éves srác vagyok, a nyáron voltam egy csoportos utazással külföldön és ott volt egy 18 éves lány. Egész jóba lettünk, úgy éreztem szinte ő nyomul rám, én is ugye elkezdtem én is udvarolni,de visszavetett az hogy közben itthon szerveződött neki egy randi. Egyik pillanatban azt mondta itthon lesz randija aztán meg hogy ha egy ideig nem lesz még párja nem tudja mit csinál. (Utóbbit nem nekem mondta, csak hallottam). Azóta nagyon keveset beszéltem vele, és nem tudom, múltkor összefutottunk, és és azt érzem hogy csak el kéne hívni... Szerintetek nagyon hülyén adná ki magát? Valami tipp?

2015. jan. 21. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
hívjad :D veszteni valód nincs
2015. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megpróbálod, van esélyed a sikerre és a csalódásra egyaránt. Ha nem próbálod meg, akkor a sikerre egyáltalán nincs esélyed. Csalódás meg lesz, mert megbánhatod utólag.


Ne viccelj, ha még érezted is hogy nyitott lenne, akkor főleg.

2015. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. jan. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!