Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy oldjam meg ezt a randit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a randit?

Figyelt kérdés
Van egy lány (én 15, ő 14) aki nagyon tetszik nekem, és szerintem ez kölcsönös, ha jól leszűrtem a jelekből:) A harmadik randira szeretném hívni, az első kettőn még nem volt semmi különös az ismerkedés és a szemezés mellett. Viszont most a harmadikra szeretném megcsókolni és elmondani neki hogy mit érzek, és itt jönne a "nehéz". Vinnék neki vörös rózsát. Vigyek egyeltalán? Ha vigyek, akkor hogy oldjam meg az átadását, mert nem ciki e ha egy csaj rózsával a kezében sétál egy fiúval? : /
2008. aug. 20. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Most erre nem tudok tanácsot adni. Mondanám, hogy ne hívd, de ha neked sokat jelent, ha a szülinapodon jönnétek össze, akkor hívd el. De ha csak azért akarod, mert szülinapod van és hátha akkor elmegy veled vagy összejön, akkor csak ezért inkább ne. De végülis ahogy te gondolod. Nem ismerem se a lányt se téged, én csak magamból kiindulva tudok tanácsot adni. De ha már elhívtad és igen mondott akkor hajrá!

Hát ha már csókolózott, akkor még jobban azt tanácsolom, hogy ne szájra puszi legyen :) Hiába csak 14.

Írtad, hogy megakartad csókolni, csak nem jött össze. Mi történt?, ha megkérdezhetem.

2008. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedden találkozunk újra :) A csóknál az történt hogy hazakísértem és amikor a kapujukhoz értünk becsöngetett, szal vkinek ki kellett nyitnia az ajtót. Rámmosolygot és m ondta h szia, én meg nem tudtam mit csinálni, én is elköszöntem. Egy ideig amígnem nyitott ajtót az anyja, egymás szemébe néztünk de ekor már bukott volt az ügy. Megkérdezte vigyorogva h mire várok? Mondom semmire, megvárom míg beengednek. :) Most erre mit mondhattam volna? Sebaj, kedden javítok.
2008. aug. 24. 10:38
 13/15 A kérdező kommentje:
Nah kedden talizunk, de még mindig nem tudom hogy legyen e virág :( Nem tom kire hallgassak, itt páran aztmondják tetszeni fog neki, meg szeretik a korombeli lányok, míg haverjaim aztmondják majd csak akkor ha járunk :/
2008. aug. 24. 16:33
 14/15 anonim ***** válasza:

"Egy ideig amígnem nyitott ajtót az anyja, egymás szemébe néztünk de ekor már bukott volt az ügy. Megkérdezte vigyorogva h mire várok?"


csak csendben közlöm, hogy ez volt a jel, hogy "te balfék, csókolj már meg". ennél feltűnőbb már az se lett volna, ha a kezébe fog egy bazinagy transzparenst, hatalmas, piros betűkkel... következő alkalommal mindenképpen próbáld megcsókolni, különben végleg elszúrod. a nők nem szeretik a töketlen pasikat.

2008. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, sztem is arra várt, de úgy elég necces, hogy az anyukája jött kinyitni a kaput. Legközelebb csöngetés előtt vagy randi közben próbálkozz. Ha még aktuális. Mert kedd már elmúlt. Mi volt? Azért azt írd meg, hogy mi volt, összejött e a dolog.
2008. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!