Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy oldjam meg ezt a randit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a randit?

Figyelt kérdés
Van egy lány (én 15, ő 14) aki nagyon tetszik nekem, és szerintem ez kölcsönös, ha jól leszűrtem a jelekből:) A harmadik randira szeretném hívni, az első kettőn még nem volt semmi különös az ismerkedés és a szemezés mellett. Viszont most a harmadikra szeretném megcsókolni és elmondani neki hogy mit érzek, és itt jönne a "nehéz". Vinnék neki vörös rózsát. Vigyek egyeltalán? Ha vigyek, akkor hogy oldjam meg az átadását, mert nem ciki e ha egy csaj rózsával a kezében sétál egy fiúval? : /
2008. aug. 20. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Lehet en vagyok tul racionalis vagy lepontoztok ,de sztem meg tul korai a rozsas cucc...
2008. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

a virág az nem rossz ötlet... Sőt! Nem ciki egyáltalán ha a lány virággal a kezében sétál. Én a virágválasztást gondolnám meg.

A vörös rózsa a beteljesedett szerelem jelképe (sex). Van még sok szép virág ezen kívül. Sok sikert!!!

2008. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én először fehér/sárga rózsákat kaptam, aztán, amikor komoly lett, akkor jött a vörös!

Vidd valami romantikus helyre, ahol kettesben lehettek, és adj neki 1 puszit :)

De ha a 3. randinál tartotok, akkor pofára szerintme nem eshetsz

2008. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a lány. Ha rendes és tényleg tetszel neki, akkor szerintem díjjazni fogja. Ha viszel, akkor szerintem akkor add át amikor találkoztok. Miután elmondod neki az érzelmeid (ne halmozd el máris, nehogy sok legyen neki a 3.randira-bár nem tudom milyenek azok az érzelmek-), akkor vagy viszonozza vagy megcsókol, de ha nem is tudni fogod, hogy mikor jön el az idő. Biztos nem lesz semmi gond, főleg, ha olyan aranyos a lány, mint amilyennek te tűnsz. Ha meg nem szimpatizál neki a dolog, akkor meg sem érdemelte a figyelmed. Ritka az ilyen figyelmes fiú. Arról írhatnál még, hogy milyen helyen (park, fagyizó) lesz a randi és hogy milyen időpontban (este, délután), mert ezektől változhat a helyzet.
2008. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is a rózsával még várj egy kicsit még tisztázódnak a szándékai neki is, bár mondjuk lányoktól függ hogy mennyire romantikus alkat, valamint hogy ismerekedés közben kiderítetted-e h szereti-e a virágokat. Ha 3. randi lesz akkor már érezhető elvileg hogy lehet vmi közetek pláne ha eddigi randiaitok kettesben volt. Add magad és viccelődj, bókolj neki és ha látod a szemében azt a bizonyos csillogást egyszóval keresi a tekinteted akkor csókold meg finoman.
2008. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki válaszát!

Utolsó válaszolónak: A két tali eddig mindig ugyanakkor, ugyanott volt, a Dunaparti sétányon, 6-kor. Nagyon szeretnék még vele találkozni, hogy legyen lehetőségem komolyabban nyitni felé, mert a legutóbbi randin is megakartam csókolni, de a helyzet nem sült el tökéletesen, így csók nem lett, de szerintem a mosolyából tudta mit akarok, csak nehogy pancsernek nézzen :(:( Hívtam mára is (tegnap taliztunk utoljára) de nem akart mert fáradt volt meg kedve se volt. Lehet h elszúrtam az egészet, vagy még van esély egy esetleges randira? Mert tudniillik a 3. még nincs lebeszélve csak tervezem :)

2008. aug. 20. 22:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
még szerintem semmi nincs elszúrva, de amikor legközelebb találkoztok, mindenképpen próbáld megcsókolni, ez lehet akár csak egy szájrapuszi is, nem kell azonnal letolni a nyelved a torkán. ha túl sokáig vársz az első csókkal, nem fog a csaj komolyan venni, vagy pancsernek néz. egy csókhoz nem kell égig érő szerelem (pláne ilyen fiatal korban nem), bőven elég a szimpátia is, ami úgyis megvan, ha már kétszer randiztatok.
2008. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A Dunapart szerinem tökéletes lenne, hogy átadd a virágot, de legyen egy kis változatosság vidd el máshová. Nem vagyok környékbeli, nem tudom mik vanank arra, de valami hasonlót ajánlanék, ahol sétálgatni, padon üldögélni lehet (itt nálunk a kedvenc randi hely a park, de minden helyen más). Biztos, hogy találsz valami szép helyet.

Arra, meg hogy nem ért rá, biztos jó oka volt. És ha máris másnap hívtad el, akkor meg is értem kicsit. Ne légy már a találkozgatás elején "rámenős". Hagyjatok pár nap nyugit egymásnak, majd ha komoly lesz a dolog, ráértek akkor sülve-főve együtt lenni.

Én is azt tudom ajánlani, hogy a csók ne smaci legyen. Amikor nekem a randin a sráccal eljött a nagy perc, összevissza nyálazott, nem is találkoztunk többet :) (Ráadásul első csók volt nekem) Nem tudom, hogy hogy áll a lány ilyen téren, és hogy neked van e már tapaszatalatod, de én azt szeretem, ha elősször finom csókal kezdjük. Nem is szájra puszi (nehogy komolytalannak higyjen, ugyebár a mai fiatalok... :D), hanem épp hogy egy kicsit dugom át a nyelvem majd visszahúzom és inkább az ajkunkkal játszunk.

Sok sikert kívánok, remélem összejöttök.

2008. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem nem ért rá, kedve nem volt :) Amúgy köszi a tanácsokat, a helyet már megterveztem. Azért ma szeretném elhívni mert holnap lesz a szülinapom és talán úgy több esélyem lenne, a másik meg hogy egész hétvégén nem lesz otthon. Vagy ne hívjam holnapra el? : /
2008. aug. 21. 18:30
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerk.:Nem, még nincs tapasztalatom csókolózás terén, sőt még csajozás terén sem :( A lánynak is csak 1 pasija volt eddig, de ő már csókolózott.
2008. aug. 21. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!