Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak? SOS . Norm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak? SOS . Norm választ lécci

Figyelt kérdés
Van egy húgom és 12 éves és megkérdezte honnan tudom hogyha tetszik nekei egy fiu . Meg hogy kell szexelni
2015. jan. 17. 21:20
 1/6 Tibohr ***** válasza:
Az igazat, hogy te sem tudod
2015. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem irányítsad a szüleid felé
2015. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb esetben még kíváncsi, ha akarod felvilágosíthatod (persze ilyen korban nem kell vele minden részletet közölni)
2015. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az igazat..meséld el hogy milyen érzés a szerelem, meg hogy a szex normális esetben a szerelem után jön!
2015. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elmondanám neki, hogy honnan lehet tudni, ha tetszik valami.


"Meg hogy kell szexelni"

Erre azt mondanám, hogy "gyere, megmutatom" (persze tényleges behatolás nélkül, csak és kizárólag kézzel).

2015. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia én 12 éves vagyok azért kérdezte mert ez a suliban mindennapi téma a sex és amugy illene már felvilágosítani mert na szoval elég idös már ja és honnan tudja hogy tetszik e egy fiunak azt ilyen tájt semelyik lány sem tudja
2015. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!