Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire számít hogy egy pasi legyen izmos?

Figyelt kérdés
Nyilván nem csak a teste miatt fog megtetszeni valaki, de mégis mennyire + ha 1 srác izmos? (Nem nagydarab állat)
2015. jan. 14. 02:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem számit annyira. de engem jobban felizgat:)
2015. jan. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Tapasztalatból mondom hogy leszarják. Ki vagyok gyúrva, sőt még helyes is vagyok de a nők leszarják. Beszéltem egyetemen pár csajjal a témáról ők is úgy vannak vele hogy szép szép de otthonra nem kéne. A konditeremben több tag is így tapasztalta. Az exem pl miután lediétáztam nem volt hajlandó velem szexelni... Fuj erezetes test, fuj izmok, undorító miért teszed ezt magaddal, ezeket hallgattam mindig. Szóval én Mo-n már nem csajozok. Ha dugni akarok akkor nyáron külföldön, strandon, vicces ahogy megyek a strandon és mindenki bámul, random emberek jönnek oda gratulálni, csajokat is úgy kell lekoptatni.
2015. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem meg irtó szexi, de csak ha természetes. Semmi por, szteroid stb.

Remélem egyszer az életben lesz egy izmos pasim.

2015. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
erő, izom tejet iszom
2015. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
fontos, hogy látsszanak az izmai. ehhez elég nem kövérnek lenni.
2015. jan. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az izmos/izmosabb test is. Viszont azzal sincs bajom, hogyha nem kigyúrt. Tehát lényegében nálam nem a test dominál.

Volt már olyan, hogy tetszett egy nagyon izmos fiú, azt hiszem valamilyen edző volt, de nem mertem még csak minimálisan kezdeményezni sem, mert gondolom neki is a hasonló izmos lányok tetszenek.

2015. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3-as. A "por'" az egy KAJA. Nem csinal semmit.


Amugy elegge fontos az izom.

2015. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tetszik :)
2015. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól, hogy megérzik rajtad a csajok, hogy a gyúrás az életed, taszítóvá válsz. Nem tartják férfiasnak. Az izmot tudni kell viselni. Olyan ez mint az arany rolex: könnyű nevetségessé válni vele.
2015. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem onnantól kezdve túl izmos valaki (azaz nem vonzó), amikor járás közben már el kell tartani a karját a testétől.

A mérsékelten izmos, szálkás test bejön. A fontos egyedül, hogy a válla széles legyen a pasinak.

2015. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!