Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, erre tudnátok valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erre tudnátok valamit válaszolni?

Figyelt kérdés

16F

Ráírtam arra a lányra (15L) aki tetszik.

Úgy tudtam hogy megy a buliba ahol én is ott leszek.

Nem akarok sűrűn ráírni mert szerintem az már nyomulás.

Tudja hogy tetszik nekem,mondtam neki egy előző chateléskor. De én nem tudom hogy ő mit gondol rólam.

Chateltünk egy 10percet utána írtam neki hogy.jó lett volna találkozni vele

Ezután a mondatom után egyszerűen abbamaradt a beszélgetés.nem írt vissza semmit csak látta...



2014. dec. 26. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kispados vagy.
2014. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudok. Azt, hogy ne chaten ismerkedj. Vagy ha igen, vállald, hogy ez lesz belőle.
2014. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__64099..

Ha valakit érdekel és szeretne segíteni akkor itt vannak az előzmények.

2014. dec. 26. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tetszel neki. Nem tudja, mit csináljon veled és hogy magyarázza meg, hogy megértsd, de ne bántódj meg. Szerintem, de nem biztos...


Ja, és saját bőrömön is tapasztaltam már, hogy ez a facebookos chatelés NEM jó megoldás ezekre a helyzetekre meg úgy az ismerkedésre sem.


16/L

2014. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lány szemmel nézve a dolgot. Erre nem igazán lehet mit írni:D
2014. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!