Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ma szexeltem egy fúl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma szexeltem egy fúl idegen emberrel (? ) Fontos help!

Figyelt kérdés

Ha ma szexeltem egy fúl idegen emberrel akkor már akár holnap el is mehetek egy szűrésere HÍV szűrésre gondolok.

Nagyon parázok vagy várjak még egy hetet mert van valami lappangás ideje is ha ne aggy isten elkaptam akár már holnap kimutatja a teszt??



2015. jan. 10. 22:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 3 honapot varni. 3 het-1 honap utan mar altalaban kimutathato, ha baj van, de nem minden esetben, ezert erdemes 3 honap mulva ismetelni. Oralis szexxel minimalis az eselye a betegseg elkapasanak. Hacsak nem volt valami seb a szadban, pl verzo foginy, ilyenek, nem kaphattad el. Azert menj el szuresre, de ne aggodj tulasgosan.
2015. jan. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar hogy meleg vagy.


És igen, most várnod kell, mert semmi hasznosat nem tudhatsz meg.


Elméletileg a vírusnak a véráramba kell kerülnie a fertőzéshez, még ha hív beteggel szexeltél sem 100% hogy elkaptad, de ha igen, kezeléssel akkor is elég sokáig ki lehet húzni. Egy biztos, most egy ideig semmit nem tudsz tenni, ezért nyugodjál meg, attól megnyugszól. 4 hét múlva meg irány az orvos, addig is éljen az önmegtartóztatás.

2015. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
45%

Férfi vagy nő vagy? Ez a kérdés azért fontos, mert a védekezés nélküli anális közösülés esetén sokkal könnyebben megfertőződsz, mint hüvelyi behatolás esetén, tehát a heteroszexuális emberek (ha nem hódolói az anális örömöknek) kevésbé veszélyeztetettek, ami igaz a partneredre is.


Magyarországon olyan 2-3000 körülire teszik az AIDS-hordozók számát, nagyon kicsi az esélye, hogy egy ilyent kifogj. (Főleg, ha heteró vagy, de arról politikai okokból soha sem fog megbízható felmérés születni, hogy az AIDS-esek hány százaléka meleg.)


Nyugi. Az AIDS miatt nem kell aggódnod, mivel csak az orális része történt óvszerrel, olyan nagyon más miatt sem. Persze ha gyakran fekszel le idegenekkel, akkor azért nem árthat néha elmenni szűrővizsgálatra. De kizártnak tartom, hogy AIDS-es lennél.

2015. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
allitolag kell vagy 3 kontaktus hogy elkapd
2015. febr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!