Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ma szexeltem egy fúl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma szexeltem egy fúl idegen emberrel (? ) Fontos help!

Figyelt kérdés

Ha ma szexeltem egy fúl idegen emberrel akkor már akár holnap el is mehetek egy szűrésere HÍV szűrésre gondolok.

Nagyon parázok vagy várjak még egy hetet mert van valami lappangás ideje is ha ne aggy isten elkaptam akár már holnap kimutatja a teszt??



2015. jan. 10. 22:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Idegen emberrel?? Ember! Ez nem normalis dolog, ennyire azert nem kell a szexhianytol "fuvel-faval" kikezdeni.


Utana meg jon feleslegesen az aggodas.

Legkozelebb remelhetoleg tobb lesz az esz.


Elnezest ha kicsit nyers voltam, de ilyet.

2015. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
gumi?
2015. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Körül-belül 4 hét - 1 hónap az úgynevezett ablakperiódus, ami alatt nem mutatható ki a HIV vírus, ugyanakkor már képes a vírushordozó megfertőzni másokat, ezért egy hónapig ne szexelj senkivel, mert megfertőzheted őket. Ha letelt az ablakperiódus, menj el anonim HIV szűrővizsgálatra.
2015. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A sajar hulyeseged miatt nem masok a nyomorekok.


Kicsit nezz magadba.


Most feleslegesen aggodsz.

2015. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Holnap meg semmikeppen nem mutathato ki. Minimum 3 hetet kell varni, de az igazan megbizhato eredmenyhez minimum 3 ho apot kell varni.
2015. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Es a kerdezot beken lehet hagyni. Semmi kozotok ahhoz, kivel es miert szexelt. Nem a ti dolgotok erkolcsrendeszetet jatszani. Ilyenkor az embernek halalfelelme van es rettenetesen banja, amit tett. Elkovetett egy hibat, de nem tudhatjuk, mi all a hatterben. En pl azert csinaltam regebben ilyeneket, mert szexfuggo voltam, ami egyaltalan nem egy vicces betegseg. Nem kell meg egyet rugni bele es a helyesirasa miatt foleg nem kene fikazni ilyen helyzetben.
2015. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

igen egy ótvar ,hulladék ,b*zi vagyok na elő ugrott a szög tessék....

Egy negyvenes faszi megkúrt volt gumi ,de utána orálisan is kielégítettem és a számba ment el majd lenyeltem.

3 hónapig felesleges a szűrés?

Az kemény ...nem vagyok felelőtlen mindig védekezek és kevés embernek engedem meg ,h a számba menjen ,de már fél éve nem voltam csávóval és annyira be voltam indulva ,h leszoptam és le is nyeltem.

Az még a necc ,h ez a férfi nagyon szex orientált és gyakran váltogat partnert.

2015. jan. 10. 22:26
 18/24 anonim ***** válasza:
11%
De azért ugye lány vagy? Mert ez atomrosszul hangzott imént...fuj
2015. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

De ha húzott gumit, elképzelhető, hogy szokott vigyázni nem?


Amúgy... honnan tudod, milyen, mennyire gyakran váltogat partnert, ha "fúl idegen"?

2015. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

A 3 hónap hülyeség,

1 hónap után menj el vizsgálatra!

2015. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!