Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem a legjobb barátomnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a legjobb barátomnál?

Figyelt kérdés

19éves srác vagyok és a legjobb barátom egy 16éves lány aki korához képest elég érett. Egy ido után tobbet éreztem mint barátság és késobb el is mondtam neki, de erre most az a válasza hogy ezt meg kell emésztenie. Most mit tegyek? Még nem volt pasija és még nem is volt szerelmes...és olyan jól kijovunk egymással...azt mondt ahogy én vagyok a legfontosabb személy az életében...

Vki segítsen!


2008. aug. 19. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez bukó. ha egy lánynál bekerültél a "barát" kategóriába, onnan nehéz kikerülni, legjobb barátból meg szinte lehetetlen. időt meg azért kért, mert nem tudta, hogyan utasitson úgy el, hogy ne bántson meg, mert barátként nem akar elvesziteni.
2008. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy igaz barátság sokszor többet ér, mint egy párkapcsolat.. Úgyhogy talán jobb is, ha nem lesz több ennél.
2008. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbben így vannak ezzel hogy a "barátság többet és" stb.. Mindenki ezt tartja az erkölcsösnek. DE! Ugyanígy voltam énis, már kezdett kialakulni köztünk a dolog(éreztük h több már mint barátság). És eleinte nem akartam, fél év kínlódás után viszont belevágtunk és nagyon boldogok vagyunk most együtt. Ő a párom és a legjobb barátom is együtt.Csak azt sajnálom h nem hamarabb jöttünk össze. Szerintem egy próbát megér, nagyon jól is elsülhet. Szurkolok nektek! :)
2008. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam,hogy a legjobb barátom egy nálam pár hónappal fiatalabb lány...és egy időben(elég hosszú ideig)nem "csak"mint barát néztem rá.De akármikor felhoztam neki azt mondta,hogy fél belemenni mert ha nem sülne el jól a dolog akkor már nem tudnánk ugyanolyan jó barátok lenni és nem akar elveszíteni.Nekem ez nagyon sokáig tartott kiheverni és akárhogy próbálkoztam nem ment.Én is csak azt tudom mondani mint előttem valaki mondta,hogy ha egy lánynál bekerülsz a baráti körébe...főleg ha a legjobb barátja vagy akkor onnan szinte lehetetlen ezt megcsinálni,hogy valaha is járjatok.De én sok sikert kívánok neked,mert én a mai napig meg vagyok győződve arról,hogy ha nekem ez összejött volna akkor nagyon erős kapcsolat lett volna,mert nagyon jól megértettük egymást.
2008. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt a helyzet, a legjobb barátom 3 éve belém szerettett. Elkezdett velem flörtölni, simogatni, majd írt egy mindent elmondó "beléd szerettem" sms-t. Utána kb 3 hétig nem találkoztunk, majd meglátogatott... és azóta együtt vagyunk, és már a családtervezésben vagyunk.

Eleinte nekem is voltak kétségeim, hogy ha szakítunk akkor elveszítem azt az embert akiben a legjobban megbíztam akinek mindent elmondhattam, de most már jól vagyunk.

Jól gondold meg mit teszel, mert ha még nem volt szerelmes nem biztos, hogy együtt maradtok évekig, és akkor nagyon fájdalmas lesz az elválás. Egy jó barát elvesztése.

2008. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy megpróbáltatok segíteni...igaz nem lett semmi a dologból de ugyanúgy legjobb barátok maradtunk és ami érdekes hogy így is boldog vagyok :)))

(azért ez a helyzet megerosítette a barátságunkat és sokmindent elmeséltunk egymásnak a másikrol amit még idáig nem)

2008. aug. 19. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!