Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek inkább adjam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek inkább adjam fel?

Figyelt kérdés

16F

A lány aki tetszik 15L

Tegnap volt egy buli.ott volt ez a lány.

Van neki askja szóval kérdezgethettem tőle...

Névtelenül írtam neki hogy örülnék ha ott lenne a buliban,mert jó lenne megismerni stb.

Volt egy srác(18f) akivel elvileg kavart egy rövid ideig.a lány írt is a srác facebookjáról hogy "bu..zi vagyok" kommentbe meg a saját Facebookjáról hogy "nem én voltam <3"

Ez nyilván azt jelenti hogy vonzódik a sráchoz(ez a srác pár centivel magasabb nálam,idősebb is,motorozik,de arcra nem egy nagy ellenfél)

De a lány állítása szerint a srác felszívodott,nem találkoztak 1 hónapig.

De van pár rossz előérzetem ezzel a sráccal kapcsolatban:

-A lány csalódott pár barátjába és maga alatt volt.nagyon érdekes hogy ez a srác pont most tűnt fel.ezt kétlem hogy véletlen lenne.

-Az az előérzetem is van hogy hazudott ennek a lánynak.mert a napokban próbálkoztam megvigasztalni udvarolni ennek a lánynak askon,az a lehetőség is fenn áll hogy azt hazudta ő írta ezeket.

Szóval ezen a bulin kiszúrtam ezt a lányt a tömegben.gondoltam:oké.most bedobom magam,de előbb iszok kicsit hogy bátrabb legyek."

Mire visszaérek látom hogy az a srác hátulról átöleli a lányt és úgy táncolnak.és sugdolóznak.a lány nevetett.és a srác kb mindenhova ment utána.

Na akkor lett elegem az egész buliból.

Ez a lány mellékesen a legutóbbi bulin flörtölt velem.szemezett mosolygott...de az volt 2 hónapja.de most mikor elment mellettem akkor kb rám se nézett



2015. jan. 4. 18:29
 1/3 NewFreeee ***** válasza:
Jézusom... Ask, facebook, megint facebook, komment... El se olvasom inkább. Nem mersz odamenni hozzá? Akkor minek neked nő, ha még a szemébe sem tudsz belenézni, hogy igazat mondj?
2015. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem ami egy bulin történik azt nem kellene komolyan venni, ölelkezés, 1-2 csók, másnap meg nem keresi egyik se a másikat, szerintem ez ált. így megy ennyi idősen.

17F

2015. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a csaj is egy olyan, akiben egy fél városnak a farka megfog/megfordult benne. Haggyad! Olyan lányt keress, aki CSAK téged szeret, nem össze vissza flörtölget mindenkivel!
2015. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!