Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek MSN-en elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek MSN-en elmondjam a csajnak h tetszik?

Figyelt kérdés
:)
2010. febr. 4. 20:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

szerintem ne..

nem venné komolyan..

2010. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
JÓ HOGY SZEMÉLYESEN!Ha közben a szemébe nézzel úgy az igazi. ;)Személyesen gondolom csak nagyobb vonzerőd van mint msn en.
2010. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Osztálykapcsolatot hanyagold, hidd el nem hülyeségből írják annyian. Házinyúlra nem lövünk -csak ha támad (: . Szerintem maradjon plátói a szerelmed... Bár most látom végzős vagy tehát ha nem egy helyre mentek tovább akkor simán :)
2010. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
az msn csak akkor jó megoldás,ha nem tudtok találkozni.de ha igen,pláne ha oszt.társak vagytok,akkor ne msn-en,az úgy nagyon személytelen és gyerekes.
2010. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Bakker én 34 éves nő vagyok, de hát nehogy már msn-en közöld a csajjal, hogy bejön neked! Azért a te korodban még tanulj meg udvarolni kérlek! Olyan szép emlékeid lesznek... Ha meg csak megírod, nem látod az arcát, és még smárolni sem tudtok pedig lehet h a csaj is akarná.... És hát a házi nyúlra nem lövünk, meg nálam nem jött be, mert a gimiben jöttem össze a férjemmel! És van egy 21 hónapos gyönyörű kislányunk. Úgyhogy mindent bele!!!!! Sok sikert!
2010. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szerintem is személyesen, főleg ha az osztálytársad. Mert az msn-nel az az egyik nagy baj, hogy nem lehet tudni milyen hangsúllyal mondod. Szóval még az is lehet hogy azthiszi csak szivatod. Viszont az szerintem is jó ötlet, hogy kicsit flörtölsz vele msn-en, elhívod valahova és ott elmodod.
2010. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
NEMNEMNEMNEMNEMNEMNEMNEM...
2010. febr. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem pont tegnap vallotta be egy srác és a válasz egyértelműen NEM !!!!!! ha komolyan szeretnél vmit vegyél erőt magadon és állj elé. msnen gáz az ilyet intézni ..
2010. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!