Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után várható el, hogy a lány keressen magától és ne én őt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem ez bármikor elvárható.
2015. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem idő függvénye.
2015. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a nőknél való tapasztaltságod függvénye.


Ha életedben voltál egy-két kézen megszámolható nővel és nem omlanak még utánad a nők, akkor általában te keresed őket.


Ha majd már ott tartasz, hogy nagyon sok nővel voltál és nem kell sok mindent csinálnod, hogy vonzódjanak hozzád, akkor majd bőven lesz olyan hogy ők keresnek téged. Addig viszont gyűjts tapasztalatot és juss el arra a szintre.

2015. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Várd csak el! Vagy bejön, vagy nem?
2015. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már kétszer-háromszor kerested, onnantól neki is illene. Ha később sem keres, akkor nem érdekled.
2015. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 2. randi után már elvártam!


Bár sosem kaptam meg, amit elvártam, így ma már nem érdekel a dolog!


26F

2015. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lány létemre, több kapcsolat után írok: Hogyha tetszett a srác, és éreztem, hogy őt nem szeretném elveszíteni, akkor nem kellett rám heteket várni. Viszont hogyha különösebben nem érdekelt, akkor sosem kerestem.

Nem szeretem játszani az érzésekkel, mert nő létemre tudom milyen, ha csak kihasználnak. Szerintem hogy ha 1 hét után (vagy akár 2-3 nap) nem keres, akkor ne is vesződj vele.

2015. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!