Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A vonzalom is egy agyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzalom is egy agyat elborító érzés, mint a szerelem, csak nem olyan erős?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 19:27
 1/6 A kérdező kommentje:
mintha kicsit be lennél extasyzva?
2014. dec. 30. 19:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja. A szerelem az a vonzalom sokkal erősebb fajtája.
2014. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert én ezt éreztem az első randi után, de állítólag az még nem lehet szerelem, mert csak felszínesen ismerem még.
2014. dec. 30. 19:29
 4/6 A kérdező kommentje:
A neten mindenhol azt írják, hogy a vonzalom az csak testi vágy, na de ha meglátok valahol egy szép nőt, és erős testi vágyat érzek iránta:) az nem egy olyan tartós érzés, aminek utána napokig a hatása alatt vagyok, mint az első randi után, amikor kicsit már megismertem, és kedvelem, ugyanakkor az meg még állítólag nem szerelem.
2014. dec. 30. 19:34
 5/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor külön kell választani, mert létezik testi vágy, vonzalom, szerelem?
2014. dec. 30. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy magadban elfilozófálgatsz a saját kérdésed alatt. Ez arra utal, hogy valóban szerelmes lehetsz... sokak nem tudják mi az igaz szerelem, mert annyira hevesen vonzódnak valakihez az elején, később meg ráunnak. Persze az elején nem hisznek azoknak, akik azt mondják... majd elmúlik. :) Az igaz szerelem, az szín tiszta szeretet.
2015. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!