Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most szerelem vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem vagy csak vonzalom?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy csak abba lehetsz szerelmes, akit már igazán ismersz, de jól sejtem, hogy ez egy folyamat?

Hogy bár első látásra még nyilván nem szerelmet érez az ember, hanem csak vonzalmat, de ha már akár csak egy rövid beszélgetés után is, ha még csak felületesen ismertem meg, akkor is már egy kicsit szerelmes lehetek belé, igaz? És ahogy egyre jobban megismerem, egyre erősödik bennem ez az érzés?

Elmondom, hogy én mit érzek. Még alig ismerem a lányt, mégis napok óta folyamatosan mintha kicsit részeg lennék.

Mármint nem is lehet ahhoz hasonlítani, mert az alkohol elálmosít, én meg csak nehezen tudok elaludni este, reggel viszont pár óra alvás után is pörögve ébredek. Folyton ő jár az eszemben, de nem úgy, hogy hú de kívánom őt szexuálisan, hanem úgy, hogy bár itt lenne, és egész nap csak ölelnénk egymást. Feküdnénk az ágyon, és ő a mellkasomra hajtja a fejét, én pedig átölelem.

Szóval ha csak vonzódnék hozzá, akkor az csak annyi lenne, hogy szexuálisan kívánnám?

Magyarul a vonzalom=testi vágy?

Szóval jól sejtem, hogy bár még alig ismerem, egy kicsit már szerelmes vagyok belé, és ahogy egyre jobban megismerem majd, egyre jobban szerelmes leszek?


2014. dec. 29. 20:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nagyon kedveled :) , tetszik neked, nem csupán a külseje hanem a személyisége is. :) ez még alakuloban van még biztos nem szerelem
2014. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
kösz:) király:)
2014. dec. 30. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!