Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt nyaralás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt nyaraláson, azután írtam neki, mikor hazaértem. Hiba volt?

Figyelt kérdés
Nos, nem tudtam értelmesebbet kitalálni a "kérdés"-hez, így egy kis magyarázat. Szóval, megismerkedtünk, kiderült, hogy nem messze lakik tőlem, és hogy van pasija. Én csak egy éjszakát szerettem volna eltölteni vele, de nem jött össze, nem volt szabad szoba, ahova félrevonulhattunk volna. Hazaértem, megkerestem egy közösségi oldalon, írtam neki, hogy találkozzunk. Továbbra is csak egy kellemes estét szeretnék eltölteni vele, mivel tudom, hogy elég "szabadéletű" lány. Lehet, hogy hiba volt, mert egy olyan bandában van, amiben elég sok börtönbevaló emberke tartozik, ezt ő mondta el nekem. Pont ezért nem akarok semmi hosszútávút, csak egy éjszakát. Ő egyébként nagyon jól néz ki, egyáltalán nem látszik rajta, hogy milyen életet él. De mi lesz, ha elolvassa a pasija az üzenetet? Kezdjek félni? Kihez fordulhatok, ha esetleg tényleg megtudja, és még élek? Remélem, így nagyjából érthető... Szerintetek mit tehetnék, hogy megelőzzem a bajt?
2008. aug. 18. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Az egyéjszakás kapcsolatok lényege a hirtelen, váratlan indítás. Nagyon nehéz iwiwen lebeszélni egy vad éjszakát. Mondhatni így eltűnik a "varázs".


2. A pasija nyilván zabos lesz, ha megtudja. A lépéseit a vérmérséklete szabja meg.


3. Ha félsz, hogy letépi a herédet, inkább hagyd ezt a dolgot a fenébe!


4. Nem lenne több értelme egy rendes lányt keresni komoly kapcsolatra, mint egy k@vát egy éjszakára? Annak például nem is lenne pasija, aki meg akarna verni.


5. Ennél szánalmasabbat rég hallottam.

2008. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem hülyeség volt írni neki. Most nem tudsz mit csinálni, ha nem ír vissza, és nem történik semmi akkor örülj neki. Esetleg írj neki mégegyet h mégse akarsz tőle semmit..vagy nemtom. Nem érdemes az ilyenekkel foglalkozni.
2008. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne irogassál neki,ha tényleg olyan körben van,akkor jobb,ha nem kísérted a sorsot,nem is érné meg.Nem is tudni milyen a barátja,ha hogyan reagálna,ha megtudná.Max.reménykedhetsz abban,hogy nem olvassa el,amit írtál.Felejtsd el és keress olyan lányt,akinek nincs barátja,se ilyen baráti köre,meg akivel hosszabb távon tudsz majd tervezni.
2008. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem kell feltétlenül hosszabb távra keresni, ha neked most kell egy kis tűz és cs egy alkalmit szeretnél...VISZONT...elégsok szép lány van aki csak egy ilyen kalandot keres és nincsenek mellette ilyen "keményfiúk" rossz helyen keresgélsz ;)
2008. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huh, írtam neki, hogy felejtős a dolog, és elnézést kértem. Még nem válaszolt egyáltalán. Asszem, törlöm az adatlapomat, és később csinálok majd újat, ha biztos, hogy minden rendben van.
2008. aug. 18. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább szereztél egy kis tapasztalatot.Ha le is feküdtél volna vele,akkor is szólhatott volna a pasijának,hogy más is megdugta,és akár te eshetsz ki a bűnösnek...hiszem,a lány kis ártatlan bárány,akit nem szabad hibáztatni semmiért-legalábbis egyesek így fogják fel az ilyesmit...
2008. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!